"Львівський" ринок у Луцьку - під питанням

П'ятниця, 23 червня 2017, 13:44
У Луцьку на вулиці Львівській розташований ринок, утім, його діяльність сьогодні лишається під питанням: частина магазинчиків розташована на приватній території забудовника, а інша – на червоних лініях, де заборонено розташовувати будь-які об’єкти.
"Львівський" ринок у Луцьку - під питанням

З цього приводу було організовано спільну зустріч підприємців та влади. Про це повідомляє "Справжня Варта" із посиланням на прес-службу "Народного контролю".

Власники кіосків тривалий час сплачували орендну плату попередній власниці ділянки Руслані Крикоті. А зараз земля, де розташований ряд МАФів, перейшла у приватні руки Руслана Юзви. Він поруч ринку уже збудував багатоповерхівку ЖК «Сафрон». Тому забудовник поставив вимогу, аби підприємці звільнили територію до 1 липня.

Під час зустрічі керівник «Народного контролю», депутат Павло Данильчук повідомив, що також існує правовий колапс, адже від 2002 року є розпорядження міського голови, що цій території наданий статус ринку, а згідно з ПДП ділянка призначена для багатоповерхової забудови.

Натомість заступник міського голови Олександра Рачкова озвучив неприємну новину для підприємців, заявивши, що власникам магазинів, які перебувають на приватній території, вони нічим допомогти не зможуть.

«З ринком нам немає, що робити, бо земельна ділянка викуплена. А щодо тимчасових споруд, які розташовані не в межах земельної ділянки, ми готові приймати заяви на дозвіл про розміщення», – повідомив людям Рачков.

Утім, Павло Данильчук переконаний, що у цій ситуації потрібно шукати компроміс та закликав чиновників ініціювати для людей пошук можливих варіантів для вирішення проблеми.

«Є конфліктна ситуація, і тому міська рада має виступити арбітром між підприємцями та власником ділянки. Давайте спільно сядемо за стіл переговорів, щоб забудовник не поспішав виганяти людей. Водночас нехай підприємці пишуть заяви на архітектурну комісію, яка скаже, де можна розміщувати малі архітектурні форми. А також нехай колективно звертаються, щоб їм міська рада віднайшла альтернативні місця», – запропонував керівник «Народного контролю».

При цьому забудовник Руслан Юзва усно погодився дати людям більше часу на пошук нових місць для торгівлі.

Нагадаємо, мешканці Нововолинська просять негайного ремонту дороги.

Більше новин Західної України читайте на “Справжній Варті”.

comments powered by HyperComments