У Львові завершився перший етап тендеру на будівництво сміттєпереробного заводу

Четвер, 27 серпня 2020, 17:16
ЄБРР погодив компанії, які візьмуть участь в другому етапі тендеру – ЛКП «Зелене місто» отримало відповідного листа банку
У Львові завершився перший етап тендеру на будівництво сміттєпереробного заводу

У Львові ЛКП «Зелене місто» проводить тендер на будівництво сміттєпереробного заводу. Оскільки це будівництво фінансується за кошти кредиту ЄБРР, то процедура електронного тендера у системі «Прозорро» не застосовується, а тендер проводиться за процедурою, визначеною банком. Для цього проекту проводиться двох етапний тендер.

У ЛКП «Зелене місто» повідомляють, що у Європейському банку реконструкції та розвитку розглянули звіт та інші додаткові документи щодо оцінки технічного етапу тендеру по об'єкту будівництва механіко-біологічного комплексу переробки відходів у Львові. Відтак, Банк надіслав офіційний лист, яким затвердив учасників наступного етапу тендеру.

«У нас хороші новини – ЄБРР погодив учасників, які потраплять до наступного етапу міжнародного тендеру з будівництва сміттєпереробного комплексу.

У Європейському банку реконструкції і розвитку розглянули наш звіт та інші додаткові документи щодо оцінки технічного етапу тендеру по об'єкту будівництва механіко-біологічного комплексу переробки відходів у Львові. У результаті ми отримали офіційний лист, яким Банк затвердив учасників наступного етапу тендеру. Так, уже найближчим часом ми надішлемо інформацію учасникам, які будуть запрошені до подання фінансових пропозицій», – інформують у ЛКП «Зелене місто», повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Нагадаємо, свої технічні пропозиції подали чотири учасники — компанія «Eggersmann Anlagenbau GMBH» (Німеччина), компанія «Control Process S.A.» (Польща), консорціум із двох фірм — WTT (Нідерланди) та «Axis» (Литва), консорціум із двох фірм — MUT (Австрія) та Dogusan (Туреччина). Всі вони мають досвід спорудження таких об'єктів – це було однією із основних вимог.

Передбачається, що саме будівництво заводу розпочнеться ще у 2020 році. Втім, у зв'язку з пандемією коронавірусу терміни можуть дещо коригуватися.

comments powered by HyperComments