7 серпня 2017

19:49
13-29 серпня Львівський Гарнізонний храм святих Апостолів петра і Павла прийматиме міжнародний музичний фестиваль.
16:00
Нещодавно у Тампере у Фінляндії завершився Чемпіонат світу з вільної, греко-римської та жіночої боротьби. Чемпіонат відбувався для спортсменів юніорського віку.
15:47
Жінка, 80-ти років внаслідок аварії отримала закритий перелом лонної кістки та забої. Про це повідомляє прес-служба Головного управління Національної поліції у Львівській області.
13:24
Без жодних дозвільних документів перевізник компанії "AVE-Львів" хотів завести сміття на полігон Чернігівської області. Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.
14:05
По області продовжують працювати габаритно-вагові комплекси, які перешкоджають пересуванню порушників по Львівщині та нищенню дорожнього покриття автомобільних доріг у період тривалої спекотної погоди
13:08
Департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА повідомляє, що світла немає в деяких містах та селах Жовківського, Старосамбірського, Самбірського районів Львівщини.
12:26
Майданчики у Франківському, Шевченківському та Сихівському районах міста переповнені. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.
11:55
Більше 140 га екосистем на Львівщині опинились у вогні та є людські жертви
10:36
Сьогодні під час апаратної наради було нагороджено 6 поліцейських, які були під час ситуації з буйним пацієнтом
10:58
Громадські активісти виступають проти того, аби поліція переслідувала «Національний корпус».