У Львові нагородили поліцейських, які знешкодили психічно неврівноваженого

Понеділок, 7 серпня 2017, 10:33
Сьогодні під час апаратної наради було нагороджено 6 поліцейських, які були під час ситуації з буйним пацієнтом
У Львові нагородили поліцейських, які знешкодили психічно неврівноваженого

Іменними годинниками було нагороджено представників патрульної поліції за сумлінне виконання обов'язків.
Як прозвітували представники національної поліції, наразі 6 постраждалих знаходяться в лікарні та їх життю нічого не загрожує. Після інциденту вже розпочато службову перевірку.

Зазначимо, 4 серпня,приблизно о 19.00 працівник  львівської психіатричної лікарні звернувся до Франківського відділу поліції. Працівник лікарні, що на Кульпарківській повідомив про те, що в одному з відділень медичного закладу пацієнт утримує заручників. Психічно неврівноважений пацієнт погрожує вчинити над заручниками фізичну розправу.

Найпершими прибули на місце працівники Управління патрульної поліції міста Львова. Роман Бліхарський - командир 2 батальйону почув з приміщення крики, вирішив штурмувати заблоковане приміщення. Патрульним вдалось локалізувати зловмисника та вивільнити заручників. Під час штурму п’ятеро поліцейських були поранені.

Як повідомив згодом  заступник начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області полковник поліції Тарас Сабанюк: «Особу зловмисника встановлено – це 30-річний львів’янин, котрий за рішенням суду від 2013 до 2017 року перебував у лікарні на примусовому лікуванні за вбивство батька. Він наніс загиблому 72 ножових поранення. Трохи більше ніж місяць тому чоловік був відпущений додому, проте за клопотанням родичів сьогодні об 11.00 знову був поміщений у медичний заклад. Близько 19.00 чоловік почав поводитись неадекватно, заблокував двері у відділення, де перебували 76 пацієнтів, пошкодив майно та розбив вікна. Склом з розбитого вікна чоловік травмував десятьох пацієнтів, троє з яких зараз перебувають у важкому стані. Усім потерпілим лікарі надають допомогу».

Нагадаємо, У Львові визволили заручників, яких захопив пацієнт у львівській психіатричні лікарні

comments powered by HyperComments