На Львівщині понад 15 тисяч мешканців подали заяви на участь у пробному ЗНО

Середа, 20 січня 2021, 19:12
Реєстрація на пробне ЗНО-2021 завершилася учора, 19 січня. Внести оплату потрібно до 23 січня
На Львівщині понад 15 тисяч мешканців подали заяви на участь у пробному ЗНО

Учора, 19 січня 2021 року завершилась реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання.  Для участі у тестуванні на Львівщині подали заявки 15175 осіб. Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

«Учасники, які подали заявки, до 23 січня включно повинні внести оплату.  Станом на сьогодні оплачених заявок – 11070», – зазначила заступник керівника Львівського регіонального центру якості освіти Ольга Янушевич.

Тестування з усіх предметів (українська мова, українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька та французька мови) відбудуться 10 квітня 2021 року.

Цього року, у зв'язку з епідеміологічною ситуацією, кожен учасник мав змогу вибрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО.

Окрім цього, всі зареєстровані учасники зможуть з усіх предметів ЗНО-2021 завантажити тестові зошити, пройти тестування вдома, отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу та оцінити свій рівень навчальних досягнень.

Як зазначили у регіональному центрі якості освіти, найпопулярнішим предметом пробного ЗНО для учнів області є англійська мова, у трійку лідерів також входять – математика та українська мова і література.

Додамо, що реєстрація на участь в основній сесії ЗНО розпочнеться 1 лютого і триватиме до 5 березня. Саме ЗНО відбудеться у травні-червні.

comments powered by HyperComments