Львівська мерія звинуватила дві мережі алкомаркетів у несплаті податків

Четвер, 25 червня 2020, 12:00
Як виявили у мерії, під час карантину дві мережі алкомаркетів декларували занижені обсяги проданого алкоголю і таким чином платили суттєво менший акциз, ніж мали б, передає "Zaxid.net".
Львівська мерія звинуватила дві мережі алкомаркетів у несплаті податків

У міському департаменті економічного розвитку заявили про досить велику різницю у сплаті акцизного податку перед карантином та після його введення. При цьому алкогольні магазини не припиняли своєї діяльності під час карантину і працювали без обмежень. Так, ще в лютому надходження акцизу до міського бюджету Львова складало 35,8 млн грн, а вже у травні сума надходжень зменшилась до 23,3 млн грн.

"За проведеною аналітикою ми побачили "цікаву" інформацію про дві мережі, які дуже мало сплачують акцизного податку. Виходить так, що магазин, який торгує виключно алкоголем та тютюном, в середньому, продає по 1−3 пляшки. Розуміємо, що це не відповідає дійсності, тому що їм було б не доцільно працювати", – розповіла директорка департаменту економічного розвитку Ірина Кулинич.

Ірина Кулинич не називає мережі алкомаркетів, яких підозрюють у неналежній сплаті податків. Однак судячи з опублікованої на сайті ЛМР інфографіки, йдеться про популярні мережі "Первак & Табак" та "Напої світу".

За дорученням міського голови мерія скерувала листи в та поліцію, щоб забезпечити видачу чеків покупцям та повний перерахунок акцизного податку до бюджету.

comments powered by HyperComments