У Львів привезли унікальні світлини Аміни Окуєвої

Понеділок, 26 березня 2018, 14:07
У Львові відкривається фотовиставка пам’яті Аміни Окуєвої.
У Львів привезли унікальні світлини Аміни Окуєвої

У понеділок, 26 березня, о 15.00 в Меморіальному музеї тоталітарних режимів «Територія Терору» на проспекті В'ячеслава Чорновола відбудеться відкриття фотовиставки «Аміна: життя», присвяченої пам’яті відданого патріота, борця за свободу України в протистоянні російській агресії, героїчної жінки Аміни Окуєвої, яка 30 жовтня 2017 року трагічно загинула від рук проросійських найманців.

34 роки 4 місяці 25 днів 17 годин – рівно стільки прожила на цій Землі Аміна. На виставці буде представлено 34 фотографії – 34 миті її яскравого, героїчного та стрімкого життя, присвяченого мужній та рішучій боротьбі за волю, справедливість, добро та любов.  17 чорно-білих аматорських фотографій з особистого архіву Аміни: трагічні події Майдану і фронтове життя в гарячих точках неоголошеної війни на території суверенної України  – Дебальцеве, Щастя, Зайцеве, Авдіївська промзона, Троїцьке, Світлодарська дуга. 17 кольорових фотографій роботи Олександри Лисицької, талановитої фотохудожниці з Луганська: дивовижний образ прекрасної та надзвичайно сильної жінки, здатної протистояти будь-яким загрозам, розповіли організатори.

Виставка вже експонувалася у Верховній Раді України, Українському домі в Києві та Музеї АТО в Дніпрі. У музеї «Територія Терору» фотовиставка буде експонуватися з 26 березня до 7 квітня. Надалі  її можна буде побачити в інших містах України, а також в Європі та  Америці.

comments powered by HyperComments