Воїни АТО прийшли до Садового. Представники міськради викликали поліцію

П'ятниця, 1 грудня 2017, 14:12
Продовжується скандал через скандальну карту з "народними республіками"
Воїни АТО прийшли до Садового. Представники міськради викликали поліцію

Гучний скандал розгорівся на Безпековому форумі. Організатори використовували карту, в якій окуповані території Донецько та Луганської областей були зазначені як "народні республіки".

Палива в вогнище підлила реакція організаторів. Після того, як Олег Синютка обурився зазначеною картою, замість того, щоб її прибрати, вони почали глузувати. Оксана Сироїд наприклад, порекомендовала Синютці звернутися до Президента та Мінських угод.

Воїни АТО сказали, що будуть блокувати Ратушу та кабінет Садового поки мер не прийде до них. Вимагають відставки Садового та затримання організаторів форуму.

Сам Андрій Іванович до протестувальників не вийшов. Чи перебуває він зараз у приміщенні міської ради – невідомо. Натомість до АТОвців підйшов в.о. директора департаменту «Адміністрація міського голови», начальник управління внутрішньої політики ЛМР Євген Бойко. Чиновник заявив, що не знає, де перебуває міський голова, і викликав до міськради правоохоронців.

Воїни АТО а також матері загиблих кажуть, що карта – це була остання крапля, і надалі вони вже не зможуть закривати очі на діяльність Самопомочі та мера Львова.

Вчора львівські ветерани АТО оприлюднили наступну заяву:

Україна цілісна, неподільна та суверенна. А тимчасово окуповані території – будуть звільнені від окупантів та їх посіпак.

Ми стоїмо на Сході країни, борючись із російськими регулярними військами та їх найманцями. Але несподівано для нас став "ніж у спину" від тих, людей, які представляють себе патріотами. На Безпековому форумі у Львові, ще раз підкреслюємо, саме БЕЗПЕКОВОМУ форумі, організатори презентували карту України, де замість позначок про зону антитерористичної операції та окупованих територій Донецької та Луганської областей позначені "PEOPLE'S REBUPLICS OF DONETSK AND LUHANSK" (НАРОДНІ РЕСПУБЛІКИ ДОНЕЦЬКА ТА ЛУГАНСЬКА)!

Ми, учасники АТО, не здалися. Для нас справа честі, гідності відстояти українські рубежі. А ті, хто "віддає" територію своєї країни, задля політичного піару чекає смітник історії. Ми наполягаємо на притягненні до відповідальності осіб, які у Львові є апологетами гібридної війни проти України та українців.

comments powered by HyperComments