У Львові вдвічі завищують кількість пенсіонерів, - активісти

Четвер, 26 жовтня 2017, 08:07
У Львові склалася критична ситуація із пасажирськими перевезеннями громадським транспортом
У Львові вдвічі завищують кількість пенсіонерів, - активісти

Міська влада та приватні перевізники приховують від львів’ян реальний стан справ в транспортній галузі міста.

У нас склалася критична ситуація із пасажирськими перевезеннями громадським транспортом. Причиною цього міські урядники та представники транспортних підприємств вказують збитковість галузі, що склалася через велику кількість пільговиків та підвищення цін на паливо-мастильні матеріали.

Однак, жодних економічних розрахунків, чи показників ніхто нікому не надає.

Громадська організація «Розвиток Громади» нещодавно виступила із ініціативою проведення комплексного обстеження пасажиропотоків на маршрутах міського пасажирського транспорту загального користування.

"Щоб бути об’єктивними ми звернулися з відповідним запитом, до Запорізької міської ради, де нещодавно проведено таке дослідження. Запоріжжя, за площею розташування міста, та кількістю населення орієнтовно спів мірне із м. Львовом. Таке дослідження м. Запоріжжю обійшлося менш ніж 600 тис. гривень", - йдеться у повідомленні.

За результатами дослідження Запорізька міська рада отримала реальні кількісні та якісні показники пасажироперевезень у місті, рекомендації щодо оптимізації існуючої маршрутної мережі та структури парку рухомого складу, обгрунтування пасажиромісткості рухомого складу та доцільності реорганізації мережі автобусних маршрутів.

Також, було визначено обсяги перевезень пільгових категорій пасажирів. Зокрема у Запоріжжі пільгові категорії громадян складають 24,7% від загальної кількості пасажирів. Нагадаємо, що окремі перевізники стверджують, що кількість пасажирів пільгових категорій у Львові складає до 60%.

Добропорядні міські посадовці мали б наполягати на такому дослідженні аби не обраховувати пасажирів і унеможливити будь-який тиск з боку перевізників. Однак, ми мешкаємо у Львові, у нас все відмінне а ніж по всій Україні, в тому числі і посадовці, які керуються законами середньовіччя - от тільки тоді, на західному боці львівського Ринку стояв дерев'яний стовп ганьби для страт - чотиригранна колона з фігурами богині правосуддя Феміди та ката, як застереження щодо прийняття неправомірних, антинародних  рішень.

comments powered by HyperComments