У неділю у Львові відбудеться благодійна фотосушка «На прищепках»

Юлія Субота  |  П'ятниця, 11 серпня 2017, 19:36
Львів`ян та гостей міста запрошують долучитись до доброї справи.
У неділю у Львові відбудеться благодійна фотосушка «На прищепках»

Уже цієї неділі, 13 серпня, у сквері «На валах», що навпроти Львівської ОДА відбуватиметься благодійна фотовиставка просто неба «На прищепках». Тематика світлин: "Я люблю життя".

Для участі у заході потрібно роздрукувати власні фото (формат не менше 15*21), об`єднані згаданою тематикою, й прийти та розвісити їх на мотузках у сквері. На звороті бажано залишати коротку інформацію про автора чи кадр, аби покупець  при потребі міг сконтактувати з фотографом. 

Або ж можна просто прийти та придбати "На прищепках" ті світлини, які сподобались найбільше за добровільну пожертву (від 10 грн/фото). Спеціально для цього буде облаштовано кілька скриньок, куди відвідувачі зможуть покласти кошти за зняті з мотузків світлини. 

Усі зібрані кошти будуть спрямовані на допомогу Мобільному хоспісу для дітей ЗУСДМЦ. По завершенню фотовиставки буде оприлюднено звіт.

Додамо, що минулоріч спільними зусиллями нам вдалось зібрати 3106 грн., які було спрямовано на образотворчі заняття та смаколики для діток з "Лівчицької спеціальної загально-освітньої школи-інтернату І-ІІ ступеня (для дітей з вадами психо-фізичного розвитку)".

Прийти та розвісити свої світлини чи придбати кадри, які найбільше впали в око, можна протягом дня з 12:00 до 19:00. 

Організатори події  запевняють: гарний настрій,  обмін досвідом  та приємно проведений час гарантовано. Творити добро легко!

Деталі за тел.: 097 51 44 642.

comments powered by HyperComments