Люди Тимошенко не хочуть вирішувати сміттєву проблему у Львові

Олег Довганик  |  Вівторок, 11 липня 2017, 17:24
У Львівській області немає гострої проблеми із вивозом сміття
Люди Тимошенко не хочуть вирішувати сміттєву проблему у Львові

Представники партії ВО «Батьківщина» виступають проти прийняття Програми заходів для налагодження системи поводження з твердими побутовими відходами у Львові на 2017 – 2019 роки.

Про це вони повідомили під час президії обласної ради.

Голова екологічної комісії облради, депутат від «Батьківщини» Юрій Гудима заявив про те, що запропонований проект рішення – це не Програма, а план дій.

«Крім того, вона не пройшла засідання профільної екологічної комісії», - сказав Гудима.

Натомість перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський заявив про те, що сесією Львівської облради потрібно закріпити повноваження із вивозу ТПВ терміном на два роки.

«Ми повинні прийняті усі рішення для того, щоб закріпити повноваження і, щоб уже налагоджений поточний вивіз сміття з міста Львова працював у постійному руслі», - зазначив Замлинський.

Він також наголосив, що необхідність термінового проведення позачергового пленарного засідання облради також зумовлена тим, що гостра проблематика із сміттям є тільки у місті Львові. «У Львівській області проблема зі сміттям настільки гостро не стоїть», - підкреслив Замлинський.

Нагадаємо, сьогодні, 11 липня, президія Львівської облради прийняла рішення про проведення позачергової сесії облради у четвер, 13 липня.

comments powered by HyperComments