Громадські активісти викрили чергову аферу скандальної чиновниці Садового
Понад місяць представники ГО «Розвиток Громади» намагалися привернути увагу депутатів та мешканців міста на бездіяльність та недбальство керівництва управління комунального майна, встановивши намет навпроти адмінбудівлі, оприлюднюючи факти беззаконня посадових осіб, які мали б охороняти майно громади та вимагаючи відсторонення Інни Свистун від посади. Про це інформує прес-служба ГО "Розвиток громади"
28 червня, під час пленарного засідання Львівської міської ради, активісти завершили безстрокову акцію протесту зі сподіванням, що народні обранці знайдуть мотивацію аби запропонувати відсторонити горе-посадовця від посади, однак 26 млн. боргу за оренду комунального майна і викривальні факти маніпуляцій з відчуженням майна громади не стали аргументом для більшості депутатів.
ГО «Розвиток Громади» не полишає цього напрямку діяльності і в подальшому працюватиме в юридичній площині та публікуючи викривальні матеріали. До уваги мешканців Львова оприлюднюємо інформацію про результати роботи керівника управління комунального майна, зокрема про суб’єктів господарської діяльності, які роками не платять орендну плату і про відверте ігнорування посадовцями виконання своїх обов’язків, адже борг за ТРИ місяці є підставою для розірвання договору-оренди.
Отже, починаємо свій викривальний список з суб’єктів, які не платили за оренду 7 і більше років: п.Куплеський П.В. отримав лише у 2017 році від управління комунального майна претензію за несплату оренди 93 місяці за приміщення на вул. Я.Мудрого за борг понад 33 тис. грн., а п. Ліщота М.О. не оплатив понад 30 тис. грн. оренди за 89 місяців за приміщення на вул. Коновальця 44, в будинку в якому він і жив - в результаті під носом орендодавця приміщення було вкрадене!!!!. Управління тільки готує позовну заяву на п.Гунько Т.С., який не платив за оренду приміщення на вул. Мечнікова,23 - 85 місяців, і має борг понад 26 тис.грн., Самусь М.Г., який не платив за приміщення на Медової Печери 35 понад 62 місяці і маючи борг понад 58 тис. грн. нарешті дочекався від управління комунальної власності рішення суду про розірвання договору оренди і стягнення заборгованості, водночас цей же недобросовісний орендар не сплачуючи 80 місяців за приміщення на Винниченка, 12 і маючи борг трохи більше 4 тис. отримав лише претензію.
Орендар приміщення (?Сімонен В.Е.) на вул. Здоров’я, 4 маючи несплату 59 місяців та борг понад 168 тис. грн. лише зараз отримав виклик до суду, так само як і Албіс Компані ТзОВ “ДіаніумТрейдінг Ко Лімітед зареєстрованої на Кіпрі (керівник і підписант львівський ресторатор Леся Іонова) за несплату 62 місяці більш ніж 60 тис. грн. за оренду приміщення на Коперніка,5. Аптека №318 на вул. Довженка, 6 не сплачуючи 34 місяці за оренду та заборгувавши понад 50 тис. грн. лише тепер отримала рішення суду про виселення, а щодо аптеки №31, що на Леонтовича,1 з боргом за 3 місяці понад 73 тис. грн. лише готується позов до суду. Бабин Я.В. станом на кінець 2014 року за оренду приміщення на Гетьмана Мазепи, 20 мав борг понад 40 тис. грн. за 29 місяців оренди, який очевидно через тривалу бездіяльність управління комунальної власності не вдасться витребувати.
Львівська дирекція Укпошти за 7 місяців за оренду 15 об’єктів комунальної власності заборгувала понад 821 тис.грн, а клуб Пікассо на Зеленій,88 за 7 місяців майже 342 тис.грн.
Громадська організація «Самопоміч» заборгувала за 11 місяців за оренду приміщення на Міцкевича,7 майже 46 тис. грн., щодо чого управління комунального майна показово звернулось до суду, так само як і щодо боргу Братства бджолярів України за несплату 36 тис. за 10 місяців оренди за приміщення на Стецька,6 і щодо Української республіканської партії «Собор» за несплату 23 тис.грн. за 9 місяців оренди офісу на площі Ринок, 42.
Серед боржників ветеранські громадські організації, орендна плата для яких, згідно законів України має становити лише 1 грн.: це Львівська обласна спілка учасників АТО, яким нарахували більш ніж 39 тис. боргу і Львівська обласна спілка політичних в’язнів України з боргом понад 116 тис. грн. Міське управління комунального майна вигадує псевдоконкурси на пільгову оренду приміщень для громадських організацій, при цьому грубо нехтує закони України.
З отриманого ГО «Розвиток Громади» списку зрозуміло, що частина боргу була зафіксована станом на 2014-2015 роки, а управління комунального майна почало звертатися до суду щодо розірвання договорів оренди лише у 2017 році. Крім того, частина боргу з більш ніж 26 млн. грн. буде списана, оскільки стягнути його просто неможливо через юридичні тонкощі і неправомірні нарахування.
Бездіяльність управління впродовж багатьох років доводити не потрібно – факти беззаперечні. Це лише мізерна частина боржників, адже в статті відсутні суб’єкти підприємницької діяльності, які не сплачували за оренду кілька років, однак сума боргу становить менше 10 тис. грн. Загалом у списку 200 боржників, серед яких досить заможні бізнес-структури, які не сплачують, бо мають сподівання на списання або інші тонкі афери від управління комунального майна імені Інни Свистун.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, як львівські депутати вляпались у скандал із комунальним майном.
Тимчасова депутатська комісія з перевірки діяльності управління комунальної власності міста презентувала звіт роботи і запропонувала відсторонити від виконання обов’язків начальника управління комунальної власності Інни Свистун.
Йдеться про втрату комунального майна міста Львова через неналежне виконання своєї роботи відповідальними працівниками ЛМР, яку вже встигли охрестити "Аферою століття". Окремі депутати вимагали надати повний перелік комунального майна Львова та звіт про його інвентаризацію.
Як повідомлялося раніше понад 26 мільйонів гривень боргу та розкрадання майна Львова – таким був звіт тимчасової контрольної комісії щодо роботи управління комунальної власності ЛМР.
Раніше у Львові відбулася низка пікетів з вимогою відставки керівника управління Інни Свистун.
Разом із тим, щодо чиновників Львівської міськради відкрили кримінальне провадження.
Прокуратура Львівської області розслідуватиме факт неналежного виконання службових обов’язків працівниками Управління комунальної власності Львівської міськради, що призвело до втрати 44 об’єктів комунального майна Львова.
Свого часу Синютка розкритикував роботу Інни Свистун.
Представники ГО «Розвиток Громади» опублікували перелік комунального майна, яке було розкрадене.
«Єдиними невідомими у всіх схемі є прізвища та посади працівників управління комунального майна Львівської міської ради, без яких така схема була б приречена на провал. Все відбувалось наступним чином: посадовець управління комунального майна надає Малькову С. і Сандул В. копії технічних документів на приміщення, які не мають орендарів і не використовуються комунальними підприємствами міста. Далі фігуранти через підставні фірми (станом на сьогодні відомо про 28), складають Протокол засідання, яким ставлять на баланс фірми приміщення комунального майна і через свого нотаріуса на підставі копії цього протоколу і копії технічних документів переоформляють приміщення на своїх родичів», - повідомляють представники ГО «Розвиток Громади».