Провокатори у Львівській ОДА будуть притягнуті до відповідальності, - Синютка

Максим Бурич  |  Середа, 31 травня 2017, 18:17
Після вчорашніх подій у Львівській обласній державній адміністрації представники влади провели нараду з представниками громадських організацій Львівщини, де обговорили інцидент в будівлі ОДА.
Провокатори у Львівській ОДА будуть притягнуті до відповідальності, - Синютка

За словами голови ЛОДА Олега Синютки, провокатори, які створили вчорашні негативні події будуть покарані, а в рядах правоохоронних органів будуть проведені службові перевірки. 

Про це Олег Синютка заявив під час брифінгу в ЛОДА:

«Я сьогодні мав зустріч з представниками всіх громадських організацій які працюють на Львівщині.  Гордий за позицію громадськості Львівщини. Ми всі в один голос заявили і розуміємо, що вчорашній інцидент не додає позитиву Львівщині і він грає на руку ворогу, який отримав непривабливу картинку і буде нею спекулювати навіть поза межами України. Я переконаний, що така позиція дасть чітку точку зору, що ми сьогодні бути єдині як ніколи. Ми зробимо з цієї події своє висновки. Я сьогодні можу стверджувати про недостатню роботу правоохоронних органів, і з цього приводу буде проведене службове розслідування і я переконаний, що деякі службовці, які не виконують своїх обов’язків будуть притягнуті до відповідальності», - заявив Олег Синютка.

За словами голови ОДА громадськість виступає проти вирішення конфліктів силовим методом, тому вчорашні події будуть піддані детальній перевірці на виявлення провокаторів та недобросовісних працівників правоохоронних органів. 

«Ми вважаємо що дії, навіть якщо вони були під благими намірами, тих людей, які проникли до приміщення обласної ради були не правильними, і ми чітко заявили, що ніхто не має права піднімати руку на українського поліцейського, який представляє інтереси української держави. Я переконаний, що після проведення службового розслідування винні будуть притягнуті до відповідальності, і це стане уроком для тих, хто хоче дестабілізувати ситуацію на Львівщині. 

Позиція всіх учасників наради була однаковою: ніхто не планував проведення таких речей, які б мали навіть натяк на силове вирішення проблем, не кажучи вже про проникнення в будівлю обласної ради. Очевидно, серед цих людей прокрались провокатори, які зробили шкоду для Львівщини і для України. Справа служби безпеки і правоохоронних органів виявити з числа справді патріотичних людей тих, хто займається провокаціями», - зауважив Синютка.

Більше новин Західної України читайте на “Справжній Варті”.

comments powered by HyperComments