Львівщина офіційно отримала нового очільника СБУ

Олег Довганик  |  П'ятниця, 12 травня 2017, 17:02
Присутні привітали Олександра Ткачука з призначенням
Львівщина офіційно отримала нового очільника СБУ

У Львові відбулося офіційне представлення нового начальника Управління Служби безпеки України. Відповідно до Указу Президента України від 03 травня 2017 року керівником Управління призначено полковника Ткачука Олександра Анатолійовича.

Представив особовому складу нового начальника перший заступник Голови Служби безпеки України Павло Демчина.

У заході взяли участь, зокрема, голова обласної державної адміністрації, міський голова, керівники правоохоронних та судових органів області.

Присутні привітали Олександра Ткачука з призначенням, побажали успіхів і вагомих здобутків на новій посаді та пообіцяли свою всебічну підтримку у виконанні завдань, поставлених перед колективом Управління.

Олександр Ткачук подякував присутнім за теплі слова та підтримку.

«Управління працюватиме у тісній взаємодії зі всіма державними та правоохоронними органами. Впевнений, що разом ми здатні результативно відповісти на ті виклики, які стоять перед Львівським регіоном», - запевнив він.

Довідка: Ткачук Олександр Анатолійович народився 06 вересня 1980 року у м. Деражня Хмельницької області. Має вищу юридичну та військову освіту. У Службі безпеки України з липня 1997 року. Тривалий час працював за лініями контррозвідки та міжнародного співробітництва СБ України з іноземними спецслужбами. Пройшов шлях від оперуповноваженого до начальника Апарату Голови СБ України.

Вільно володіє англійською мовою. Одружений. Виховує сина.

comments powered by HyperComments