Пікетувальники з труною в руках прийшли до ЛОДА захищати ліс (ФОТО)

Юлія Субота  |  Вівторок, 22 листопада 2016, 15:14
Активісти вимагають припинити вирубку лісів в Україні.
Пікетувальники з труною в руках прийшли до ЛОДА захищати ліс (ФОТО)
Сьогодні вранці активісти руху «Стоп лісоцид» пройшли містом символічною ходою з труною із зупинкою під стінами ЛОДА, де саме тривала сесія. Сухі гілки з труни спалили під вікнами облради.
 
Вимога у активістів проста: припинити безладну вирубку лісу у Самбірському, Старосамбірському, Жидачівському, Стрийському, Яворівському районах.
 
"Ми вважаємо неправильним давати дозволи на вирубку лісу нашої області для постачання у інші країни за копійки. Ми спершу маємо мати в Україні порядок з лісом, а тоді рухатись далі. Такими темпами в нас і Карпат не залишиться. Ніхто не перевіряє належним чином стан лісу та вирубку. Ми за цивілізоване лісовиробництво", - переконаний співорганізатор акції та журналіст Тарас Матвіїв.
 
Учасники пікету передали свої вимоги на сесію депутатам. Серед них: запровадження механізму дієвих громадських слухань у місцевих радах; повну заборону суцільних рубок; звільнення керівників обласних лісогосподарських підприємств та проведення повного аудиту підприємств; запровадження прозорого продажу лісу через систему Prozzorro, звітування щодо нових насаджень.
 
У той самий час, коли «Стоп лісоцид» проводив свою акцію, до них підійшли нинішні працівники лісовиробництва,які назвали перших провокаторами та популістами. Між "таборами" зчинилась тиснява та штурханина.
comments powered by HyperComments