8 вересня 2020

23:43
Київський незалежний театр «Дах» показав виставу «Стус: Перехожий» на території колишнього трамвайного депо у Львові. . Дійство відбулось у рамках 5-го театрального фестивалю «Кіт Ґаватовича»
08:48
Хмельницька обласна ТВК таки сформувала виборчі округи. Проте постанову про утворення в межах області 8 виборчих територіальних округів для виборів депутатів Хмельницької обласної ради комісія прийняла не до 6 вересня, як того вимагає виборче законодавство, а о 00:23 8 вересня, повідомляють спостерігачі ОПОРИ.
18:41
Йдеться про вакцини від туберкульозу, гепатиту В, гемофільної інфекції, поліомієліту та інших захворювань
18:29
Лише у п’яти навчальних закладах запроваджено дистанційне навчання
15:02
Апарати, які придбав Фонд Рината Ахметова та компанія «ДТЕК» отримують Львівська обласна інфекційна клінічна лікарня та Львівський обласний госпіталь ветеранів воєн та репресованих імені Ю. Липи
14:42
Про це розповіла керівниця Львівської обласної дитячої лікарні «Охмадит» Олександра Бурда під час брифінгу
14:33
Про це повідомили у Департаменті розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської обласної адміністрації
08:46
Шепетівська районна виборча комісія на своєму засіданні 5 вересня визначила округи для голосування до Шепетівської районної ради. Виборці району обиратимуть 42 депутатів в п'яти виборчих округах. Про повідомили спостерігачі громадянської мережі ОПОРА.
14:16
За словами мера Андрія Садового, після капітального ремонту вулиця Пекарська має стати «вулицею для усіх»
13:56
На території Львівської міськради кількість усіх виявлених інфікованих коронавірусом перевищило 1% від населення, із них досі не одужало майже дві третини.