ФОТОПОГЛЯД

16:35
Сьогодні, 23 лютого, на головному залізничному вокзалі Львова родичі, друзі та небайдужі львів'яни зустрічали прикордонників Львівського загону, які після майже 200 діб несення служби на Сході України повернулися на постійне місце дислокації.
21:04
У Львові на полі почесних поховань № 67 Личаківського цвинтаря відбулась екуменічна панахида та урочисте покладання квітів з нагоди вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні. Присутні принесли лампадки та квіти до могил загиблих Героїв Небесної Сотні львів’ян Юрія Вербицького, Андрія Дигдаловича, Володимира Бойківа та Богдан Ільківа. Також вперше на місці поховань було піднято державний прапор України, який відтепер завжди майорітиме над могилами Героїв.
18:39
В приміщенні Музею етнографії та художнього промислу пройшов благодійний аукціон продажу творів мистецтва для закупівлі реабілітаційного обладнання у військово-медичний клінічний центр Західного регіону. За виручені кошти планують придбати вертикалізатор. Апарат, що ставить на ноги паралізованих бійців. Коштує цей пристрій понад 14 тисяч доларів.
21:27
Вшановуючи пам’ять Героїв України, загиблих під час Революції Гідності сотні львів’ян пройшли мовчазною ходою центром міста до пам’ятника Тарасу Шевченку, де виклали з лампадок величезний полум’яний Тризуб.
21:53
На Львівському бронетанковому заводі прикордонники отримали БТР-60ПБ, відремонтований за кошти благодійників. Спеціалісти заводу провели капітальний ремонт двигунів, трансмісії, ходової частини, гальмівної системи, електрообладнання, замінено всі гумовотехнічні вироби. За декілька днів на БТР буде встановлено штатне озброєння. Згодом він підсилить оперативно-бойову прикордонну комендатуру у зоні АТО.
18:29
Сьогодні львівські студенти та учні тихою ходою вшанували пам'ять пам’яті борців за волю та гідність України. У ході взяли взяли студенти низки львівських вишів: зокрема університету імені Івана Франка, «Львівської політехніки», Медичного університету. Спудеї пройшли від своїх навчальних закладів до пам’ятника Т.Шевченку, де відбувся молебень за загиблими. Також учасники акції прикрасити банер біля пам’ятника власноруч зробленими червоними маками, які символізують шану та повагу до героїв Небесної сотні.
22:08
Сьогодні, 18 лютого відзначають Китайський новий рік. Проте, оскільки це китайське Свято весни припало на річницю трагічних подій на Майдані у Львові святкування відбулось скромно. Так була скасована хода «живих» драконів площею Ринок, водночас біля Ратуші відбувся невеликий концерт та телеміст з Пекіном та Шанхаєм. До Львів’ян із зверненням виступили Посол України в Китаї Олег Дьомін та представники Українського дому у Китаї.
13:30
У Львові вихованці Дитячих клубів провели соціальну акцію «Твори добро щодня». 30 дітей з творчих та мистецьких гуртків на пл. Ринок показали, як варто безкорисно проявляти доброту до оточуючих. Після уроків діти разом із педагогами Залізничного і Шевченківського району вітали перехожих львів’ян та гостей міста із Міжнародним днем спонтанного прояву доброти.
18:23
На проспекті Шевченка у Львові відкрилась арт-істаляція «НЕВИДИМІ». Проект покликаний привернути увагу до проблеми торгівлі людьми та розповісти реальні історії постраждалих осіб, які живуть серед нас, але часто залишаються непоміченими. 111 фігур-силуетів уособлюють понад 120 тисяч українців, які постраждали від торгівлі людьми з 1991 року. На двадцять фігур нанесені справжні історії жертв сучасного рабства.
19:57
У Музеї народної архітектури та побуту «Шевченківський гай» влаштували святкування Дня всіх закоханих. Гостей свята чекали конкурси, майстер-класи та романтичні фотосесії від професійних фотографів. На галявині «Любові» закохані писали романтичні побажання-валентинки та розвішували їх на дереві «Кохання». Також всі охочі могли відвідати лекцію-дискусію від арт-терапевта Олени Микити «Намалюй своє кохання». А хто зголоднів - почастуватися свіжоспеченим хлібом та пряниками-поцілунчиками.