Віце-мера Червонограду вдруге відсторонили від роботи

Четвер, 13 грудня 2018, 11:35
Заступника міського голови Червонограда Віталія Гаманюка за ухвалою суду вдруге відсторонили від роботи терміном на 60 днів.
Віце-мера Червонограду вдруге відсторонили від роботи

Про це передає ІА ZIK з посиланням на Червоноградську міську раду. 

Як зазначається у повідомленні ІА ZIK, відбулось підготовче судове засідання щодо розгляду справи про обвинувачення заступника міського голови Віталія Гаманюка у вчиненні кримінального  правопорушення. Згідно з ухвалою, посадовця було відсторонено від посади строком на 60 діб по 4 лютого включно, розповіли у міськраді.

Правоохоронці Віталію Гаманюку  висловили підозру у вчиненні правопорушення, передбаченого ч.2 ст.369-2 Кримінального кодексу України (зловживання впливом). Посадовця було відсторонено від займаної посади на два місяці. А 19 листопада Віталій Гаманюк приступив до виконання своїх посадових обов’язків, оскільки ця заборона закінчилась.

Нагадаємо, при спробі взяти хабар був затриманий заступник міського голови Червонограда. Працівники правоохоронних органів встановили, що заступник міського голови міста Червоноград за надання дозволу на здійснення підприємницької діяльності під час проведення культурно-масових заходів, вимагав та отримав від потерпілого 8000 грн. Проте, скористатись ними посадовець не встиг, оскільки був затриманий правоохоронцями.

Зловмиснику повідомлено про підозру у вчиненні правопорушення, передбаченого ч.2 ст.369-2 Кримінального кодексу України (зловживання впливом). Посадовця відсторонено від займаної посади на два місяці. Суд обрав йому міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. У якості альтернативи запропоновано заставу у розмірі 140 960 гривень, яку і було сплачено.

 

comments powered by HyperComments