18:03
Ботоферма мала понад 18 тисяч акаунтів і працювала на замовлення росіян і деяких політичних сил в Україні
17:29
Перший випуск телепрограми, яку буде вести Юрій Луценко, анонсований на 11 березня, програма вийде на «5 каналі»
17:03
Кримінальні провадження стосуються анексії Криму та окупації частини Донбасу
16:33
Відповідний запит українська контррозвідка скерувала до Київської міської прокуратури
09:08
Наукова співробітниця Центру США та Європи в Інституті Брукінгса Тара Варма досліджує поточні пропозиції Франції щодо безпеки в європейській структурі, а також зусилля з імплементації європейського суверенітету в традиційних і нетрадиційних сферах безпеки. 31 січня 2024 року вона виступила на  підкомітеті Сенату з питань співробітництва в галузі європейської та регіональної безпеки з доповіддю «Організація Північноатлантичного договору у віці 75 років: роздуми про минулі успіхи та планування на майбутнє». Доповідь напередодні цьогорічного саміту НАТО у Вашингтоні є дуже змістовною, втім відображає особисті погляди експерта і не є офіційною позицією Інституту Брукінгса.
888
09:54
Міністерка з питань європейської інтеграції України Ольга Стефанішина похвалила канцлера Шольца за його дії в ЄС. Угода про безпеку має бути підписана між Берліном і Києвом у лютому.
611
08:43
Український президент сприймає підтримку ЄС як натяк Вашингтону, де все ще обговорюється нова допомога. В той самий час головнокомандувач України закликає до нової військової стратегії проти Росії в ефірі CNN.
439
10:28
22 лютого ц.р. на запрошення Ради магістрантів та докторантів Українського Вільного Університету творчій вечір в УВУ проведе український поет, прозаїк та драматург Олександр Ірванець.
15:08
В Українському Вільному університеті за участі академічної спільноти київського Університету ім. Бориса Гринченка відбулася презентація двох історичних книг: про кордони козацької України та російських фашизм.
16:06
Сучасні бойові дії російських збройних сил в Україні несуть для Євросоюзу реальну загрозу розширення географії війни на територію Східної Європи. Проте щодо таких перспектив Кремль попереджав ЄС у своєму ультиматумі ще в грудні 2021 року.
22:41
Панель “Foreign Information Manipulation as a National Security Threat” під час Deloitte-лаунжа на Мюнхенській безпековій конференції зібрав справжню плеяду зіркових спікерів.