Реінкарнація проректора Дубініної: до ОНМедУ повертаються професіонали

Четвер, 26 липня 2018, 12:54
Не встигли вщухнути пристрасті через кадрових змін в Одеському медуніверситеті, як туди після тривалої відпустки повернулася проректор Владлена Дубініна.
Реінкарнація проректора Дубініної: до ОНМедУ повертаються професіонали

Як випливає з наявних у розпорядженні "Варти" документів, одним з перших кроків новопризначеного в. о. ректора Одеського медичного університету Костянтина Аймедова стало повернення на роботу на посаду проректора Владлени Дубініної. До цього вона перебувала в тривалій неоплачуваній відпустці по догляду за дитиною.

Відразу після повернення на роботу її перевели на посаду проректора з науково-педагогічної роботи.

Раніше Владлена Дубініна працювала не тільки в ОНМедУ, але і деякий час обіймала посаду заступника міністра охорони здоров'я України.

Владлена Дубініна довгий час працювала в області оперативної гінекології, в 2003 році захистила кандидатську дисертацію, в тому ж році перейшла на роботу в університетську клініку, яка перша в Україні стала багатопрофільною. Пропрацювавши начмедом до 2008 року, вона захистила докторську дисертацію на тему раннього прогнозування раку ендометрію. У 2008 році очолила університетську клініку, а вже в 2010 році стала заступником міністра охорони здоров'я. Через півроку повернулася в Одесу у зв'язку з народженням першого сина. З 2011 року і до виходу в декрет була проректором ОНМедУ. Дружина головного лікаря Одеського обласного онкодиспансеру Олега Лук'янчука. Відгуки про Дубініну на Одеському форумі як про хірурга-професіоналку - дуже доброзичливі.

comments powered by HyperComments