На Житомирщині сільські регіонали виявились набагато мудрішими за Януковича і власне партійне керівництво
У тексті звернення є такі слова: ”Ми засуджуємо невміння нашої державної влади адекватно і своєчасно реагувати на виклики суспільства, дослухатися до думки громадськості, що власне і стало причиною виходу людей на майдан і подальшого загострення конфлікту”.
Подібне звернення прийняла ще 28 січня і міська рада райцентру Коростень. Прозвучали у її відкритому Зверненні, зокрема, вимоги про скасування або перегляд законів, що були прийняті 16 січня. Рада пропонує також повернутися до парламентсько-президентської форми правління, внести зміни до Конституції, приділили особливу увагу правам і свободам людини і громадянина, як політичних так і соціально-економічних, а з метою відродження довіри до органів державної влади - розглянути можливість проведення позачергових виборів Президента України та Верховної Ради України. І найголовніше - притягнути до суворої відповідальності всіх винних в порушенні нині діючого законодавства за скоєння тяжких злочинів.
Варто зазначити, що таке звернення при голосуванні підтримали і опозиціонери, а загальна кількість депутатів, які віддали свій голос «за», склала 50 осіб [- за даними сайту Коростенської міськради це її повний депутатський склад, в якому фракція ПР нараховує 26 депутатів, а фракція КПУ - 10].
Варто також наголосити, що вищезгадане звернення не приймалось під тиском громадськості, депутати вільно та впевнено самі дійшли висновку та згоди, сили та впевненості у вірності саме такого звернення.
На погляд регіонала Володимира П’єхова, який прокоментував ситуацію, що склалась наразі в районі – «Коростенський район характерний сильними електоральними позиціями комуністів й регіоналів».
Місцеві представники Партії регіонів своїм рішенням викликали приємне здивування у нечисленних місцевих опозиціонерів.