1270 днiв тому
1751
1271 день тому
1153
1270 днiв тому
716
Усі новини
01:52
Зі станції Чоп 3 березня 2022 року відправлятимуться міжнародні поїзди в напрямку Захоні (Угорщина) та Праги (Чехія)
01:28
3 вересня 2022 року евакуаційні поїзди зі Львова відправляться в напрямку Перемишля, Хрубешува та Хелма
08:15
Прес-служба компанії щоденно повідомляє про актуальні напрямки руху приміських поїздів.
09:32
Триває восьма доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню.
08:28
Розпочавши за декілька місяців після повномасштабного вторгнення європейське турне на підтримку України, харківський кросовер-колектив PRIME Orchestra де-факто його не закінчував. Допомога протягом трьох років рідному місту та його захисникам генераторами, евакуаційним транспортом чи медичним обладнанням стало невід’ємною частиною повсякденного життя гурту. А його діяльність у царині культурної дипломатії відома в багатьох країнах ЄС.
1708
09:20
Анна Сюч — про красу, яка починається всередині. Її історія — як дороговказ для тих, хто хоче повірити знову і розквітнути
970
06:51
Спілка Української Молоді відзначить свій 100-літній ювілей проведенням IX Світового Злету, який збере представників 12 країн, де діють крайові організації СУМ. Захід розпочнеться 3 серпня о 10.00 у Мюнхені Св. Літургією у кафедральному храмі УГКЦ Покрови Пресвятої Богородиці та св. ап. Андрія Первозванного.
11:15
Про знайомство батьків та їх життя в DP-таборах Falkenberg (Гамбург) та Ellwangen (Штутгарт), першу зустріч з понтифіком та Світовий Зліт СУМу в Римі (1988), а також своє 50-те таборування в оселі Ґомандінґен — в день відкриття у Мюнхені Зліту на честь 100-ліття Спілки Української Молоді розповідає довголітній голова Крайової управи СУМ в Німеччині друг Андрій Несмачний.