3017 днiв тому
1253
надійне джерело |
3017 днiв тому
1084
надійне джерело |
3017 днiв тому
1470
3017 днiв тому
1027
3017 днiв тому
917
Усі новини
17:07
Відбувся перший круглий стіл, із циклу запланованих, на якому представники громадськості — фахівці та науковці обговорили запропоновану концепцію поводження з ТПВ. Пізніше планують організувати такі зустрічі із підприємцями, органами місцевого самоврядування, представниками влади та громадськими організаціями.
17:03
Голова Львівської ОДА розповів про висновки експертів щодо трагедії у Грибовичах
16:46
У перший день прийшло уже чимало людей
16:34
На Львівщині можна дешево купити сало, гречку і моркву, а також хліб і масло
14:09
У статті розглянуто барокові епітафії XVII–XVIII ст. німецької аристократії Переднього Помор’я (Померанії), зокрема, з церкви Святого Юра у Віку на острові Рюген (Wiek auf Rügen).
13:21
Шалена увага до конклаву і виборів нового 267-го Папи Римського відкрили для багатьох (у тому числі, не дуже обізнаних на Святому Писанні) цікавий факт: наймолодший римо-католицький кардинал з Австралії є українцем. А разом з тим дали нам привід навести фокус на його інсігнії та знайти там дещо цікаве.
14:58
Йдеться звісно ж, не про геральдичних тварин, хоча в гербі принаймні одного з правителів Саксонського герцогства вони і присутні. Останнє повстало у 12 столітті на щаблях протистояння саме Альбрехтра Ведмедя (ліворуч) з Генрихом Левом (праворуч).
18:20
Роздвоєний хрест із завитими кінцями, що ми його бачимо на гербах господарів ангальтського Балленштедта (у т.ч. найбільш знаного — Альбрехта Ведмідя), насправді уособлював попарно з'єднаних вісім гадів, голови яких дивляться одна на одну.
11:55
12 травня міністр закордонних справ Великої Британії Девід Леммі приймає європейських колег, щоб обговорити підтримку України та посилення оборонної співпраці. Нагадаємо, як три місяці тому його цитата щодо історії співпраці Лондону з Києвом підняла у Кремлі справжнє інформаційне цунамі.
15:30
Завданням цієї статті було знайти певні закономірності сучасної символіки колишніх Імператорських університетів російської імперії через призму тяглості як радянського минулого, так і певних геральдичних традицій, а також сучасного погляду на дизайн вищих (не в останню чергу — українських) навчальних закладів.