Мета досягнута: Mitsubishi передали ЗСУ (ФОТО, ВІДЕО)

1  |  Четвер, 6 квітня 2023, 20:06
Допрем’єрні покази фільму «SuperШкола2», котрі відбулися у Львові, зібрали 320 тисяч гривень на автомобіль для 129 батальйону ТРО, котрий зараз тримає оборону на запорізькому напрямку.
Мета досягнута: Mitsubishi передали ЗСУ (ФОТО, ВІДЕО)

«Мета досягнута – і це неймовірні відчуття. Автомобіль на передовій, – каже продюсерка фільму Ірина Климович. – Творчість лікує і допомагає, тому наш фільм ми вирішили зробити благодійним і зібрали кошти на автомобіль для хлопців, які зараз служать на напрямку Запоріжжя. Хлопці 129-ї бригади звернулись із цим проханням, адже їм дуже потрібна мобільність».

Повнометражний фільм «SuperШкола 2» виробництва телевізійного продюсерського центру «Кадрики» – це чудове кіно для дітей та підлітків. Події фільму відбуваються у сьогоднішній воєнній Україні. Червоною ниткою через увесь фільм пролягає підготовка до шкільного концерту, основна мета якого – збір коштів для ЗСУ. Директорка школи Ірина Михайлівна дуже переживає за організацію концерту, а також за військову ситуацію в країні. Вона облаштувала зручне і безпечне укриття, в якому діти з учителями займаються волонтерством.

На фоні підготовки до концерту відбуваються усілякі події, які розкривають взаємини між підлітками: дівчата конкурують між собою за концертні номери, звинувачують інших у крадіжці задуму. Головні герої картини Святослав і Дамір вирішують пожертвувати найдорожчим і зробити сюрприз усім однокласникам. До того ж, як виявилося, Святослав є сином директорки, а не однофамільцем, як до цього вважали усі в класі. Ця мало не детективно-скандальна інтрига доповнюється коханням.

Медійну підтримку фільму і продюсерському центру надає PR-агентство «Пріоритет.Ю.Ей»

comments powered by HyperComments