Super Школа у Львові збирає на пікап для ЗСУ оригінальним способом

Вівторок, 7 лютого 2023, 20:18
Повнометражний фільм «Super Школа 2» виробництва телевізійного продюсерського центру «Кадрики» має на меті на благочинному допрем‘єрному показі зібрати 320 тисяч гривень на автомобіль для хлопців, які зараз боронять Україну на запорізькому напрямку – 129 батальйон ТРО.
Super Школа у Львові збирає на пікап для ЗСУ оригінальним способом

Воїни цього підрозділу звернулися із таким проханням, адже їм дуже потрібна мобільність. Наразі вони носять важку зброю на власних плечах.

Митці-волонтери одразу ж відгукнулися на прохання бійців, і 17 лютого у львівській «Планеті Кіно» (ТРЦ King Kross Leopolis) відбудеться благодійний допрем’єрний показ підліткової комедійної драми «Super Школа 2», на якому організатори мають намір зібрати кошти на покупку так потрібного нашим героям пікапа. 

Події фільму – найсьогоденніші. Вони відбуваються у теперішньому воєнному часі в Україні. Червоною ниткою через увесь фільм пролягає підготовка до шкільного концерту, основна мета якого – збір коштів для ЗСУ. Директорка школи Ірина Михайлівна дуже переживає за організацію концерту, а також за військову ситуацію в країні. Вона облаштувала зручне і безпечне укриття, в якому діти з учителями займаються волонтерством. На фоні підготовки до концерту відбуваються усілякі події, які розкривають взаємини між підлітками: дівчата конкурують між собою за концертні номери, звинувачують інших у крадіжці задуму. Головні герої картини Святослав і Дамір вирішують пожертвувати найдорожчим і зробити сюрприз усім однокласникам. До того ж, як виявилося, Святослав є сином директорки, а не однофамільцем, як до цього вважали усі в класі. Ця мало не детективно-скандальна інтрига доповнюється коханням.

Організатори показу наголошують: донат – уже в самому факті покупки квитка, левова частка вирученої суми піде на автівку для 129-го батальйону. Задонатити на пікап можна також окремо за посиланням. Кожен глядач може зробити ще й свою пожертву у скриньку благодійного фонду перед та після показу фільму.

Отже, 17 лютого, Львів, «Планета Кіно». Перший сеанс – о 16:00, другий – о 18:00.

Квитки забронювати можна за номером: 097 421 33 30.

Донат: на пікап для ЗСУ.

Номер картки банки: 5375 4112 0341 5489

Мета: ₴320 000

comments powered by HyperComments