Львівське сміття знову опинилось на Вінниччині. Вантаж «із запахом» затримала поліція.

Понеділок, 10 серпня 2020, 15:52
Впродовж двох тижнів здійснювався несанкціонований викид львівського сміття на території земельної ділянки у Вінницькій області.
Львівське сміття знову опинилось на Вінниччині. Вантаж «із запахом» затримала поліція.

Вночі 10 серпня у Жмеринському районі поліцейськими було виявлено 5 вантажівок зі сміттям.

Вантажівки прибули із Львівської області та розвантажували побутові відходи на території земель сільськогосподарського призначення.

За словами заступника начальника ГУНП у Вінницькій області Олександра Солдатова, за наявною інформацією, впродовж двох тижнів здійснювався несанкціонований викид сміття на території земельної ділянки. Факт забруднення земель задокументовано поліцейськими слідчого управління, екологічною інспекцією під процесуальним керівництвом прокуратури області.

Щоб приховати ознаки злочину, за допомогою грейдера зловмисниками здійснювалось засипання сміття ґрунтом.

– Відкрите кримінальне провадження за ст. 239 КК України (забруднення або псування земель). Таке правопорушення карається обмеженням волі на строк від двох до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

Наразі з`ясовуються усі обставини правопорушення та осіб, причетних до його вчинення, – повідомили у пресслужбі Нацполіції Вінниччини.

comments powered by HyperComments