Очільниця управління освіти ЛМР розповіла, як у Львові проводиться ЗНО

П'ятниця, 3 липня 2020, 13:11
За словами Зоряни Довганик, зовнішнє незалежне оцінювання в школах Львова проводиться із дотриманням усіх карантинних заходів
Очільниця управління освіти ЛМР розповіла, як у Львові проводиться ЗНО

Керівниця Управління освіти Львівської міської ради Зоряна Довганик сьогодні в ефірі радіо «Львівська хвиля» розповіла про проведення цьогорічного ЗНО в умовах карантину.

«ЗНО відбувається дуже добре. Ми насправді були готові. Ви знаєте, що пробне ЗНО скасували, але ще до того часу наші школи були готовими приймати абітурієнтів. Хочу сказати, що ми провели ІФА-тестування тих педагогічних працівників, які залучені до ЗНО. Виявилось декілька позитивних тестів, але ПЛР-аналіз не підтвердився вже у семи осіб», – розповіла Зоряна Довганик.

Чиновниця каже, що ЗНО в умовах коронавірусного карантину проводиться із дотриманням всіх карантинних заходів, рекомендованих Міністерством охорони здоров’я України. Всі пункти тестування забезпечені необхідними засобами індивідуального захисту.

«Звичайно, що ті випускники шкіл, які приходять на ЗНО, забезпечені масками, дезінфікують руки. Працівники провітрюють приміщення, до того ж, у наших школах належним чином розставлені меблі, аби зменшити контакт тих, хто бере участь у зовнішньому незалежному оцінюванні. На щастя, все відбувається добре. Ми вже мали три сесії ЗНО, зокрема: з математики, української мови та фізики. У понеділок чекаємо ЗНО з іноземних мов, а у вівторок – з англійської мови», – розповіла Зоряна Довганик.

Очільниця управління освіти Львова зазначила, що певна кількість випускників не з’явилося на ЗНО із математики, яке було першим. В той же час під час ЗНО із української мови відсутніх фактично не було. Тим випускникам, у яких не було масок, їх видавали у пунктах тестування.

comments powered by HyperComments