У Львові на місці хасидської синагоги ведуть незаконну забудову та блокують доступ охороною

П'ятниця, 11 жовтня 2019, 13:19
Місцевий активіст Богдан Кордоба у Facebook показав світлини будівництва, яка триває та охоронців, які не дозволяють мешканцям підійти ближче.
У Львові на місці хасидської синагоги ведуть незаконну забудову та блокують доступ охороною

«Коломийки тривають на вул. Сянська, 6 і я відверто вражений, як ти як громадянин мало, що можеш у правовому полі. Поліція реагує, приїздить на виклик і все її компетенції закінчилися. НАВІТЬ ЯКЩО ВІДСУТНІЙ ПАСПОРТ ОБЄКТУ БУДІВНИЦТВА і ще чимало іншої документації. НАВІТЬ якщо на цій вулиці під час Листопадового Чину українці боронили свою самостійність. НАВІТЬ якщо там була синагога і питання її руйнування у 1942 не вичерпане як і чи немає там поховань, через сумні події тих років і що це історичний ореол міста Львова ще із княжих часів. Навіть, якщо будинок аварійний! І мав два капремонти! Я б мав певно бути здивований цим усім, але виглядає, так що це тепер наша реальність? Забудовник сьогодні продовжував будівельні роботи і я не здивуюся якщо завтра литиме БЕТОН! І поховає рештки своїх діянь (буріння землі і арматуру) разом із історією українського та єврейського народу. Як цьому протидіяти?», – написав Кордоба.

Також він додав, що сьогодні, 11 жовтня, будівництво почали охороняти люди з приватної охоронної фірми.

«Охорона незаконної забудови в центрі міста без паспорту об’єкта і висновків ДАБІ. Прошу допомоги у громаді! Приватна охорона структура «Аутпост», охороняє, незаконну забудову на вул. Сянська, 6», – повідомив Богдан.

На цей пост відреагував заступник міського голови Львова Андрій Москаленко, у коментарях він написав, що буде там о 17:00.

Також на цю ситуацію звернув увагу Sasha Nazar у Facebook.

«Сьогодні на вул. Сянській, на місці незаконної забудови купа охорони, яка захищає злочинців від мешканців, яким не байдуже. Попри усі перемовини, забудовник проводить роботи на місці колишньої синагоги», – написав чоловік.

 

comments powered by HyperComments