У Львові збудують 2 мости

Четвер, 23 травня 2019, 14:59
Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.
У Львові збудують 2 мости

Цього року у Львові розпочнуть роботи з будівництва пішохідного моста на вул. Головатого — Сулими і шляхопроводу на вул. Шевченка — Ковча. 

У 2019 році у Львові проводитимуть масштабні роботи з капітального ремонту головних магістральних доріг. За інформацією департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради, серед нових цьогорічних об’єктів — будівництво пішохідного моста на вул. Головатого — вул. Сулими та будівництво шляхопроводу на перехресті вул. Шевченка — вул. Омельяна Ковча. Розпочати роботи планують влітку цього року.

"Проектна документація для будівництва шляхопроводу на вул. Шевченка — Ковча зараз знаходиться в "Укрдержекспертизі". Якщо до середини червня проект пройде експертизу, і нам його повернуть, то приблизно з 25 червня плануємо оголошувати тендер на визначення виконавця робіт. Тоді переможець тендеру буде визначений приблизно до середини липня. Отож вже в кінці липня зможемо розпочати роботи. Цей проект може бути перехідним. Швидше за все, його зможемо завершити, за сприятливих погодних умов, весною наступного року", - розповів Олександр Одинець, начальник управління інженерного господарства ЛМР.

За його словами, на об’єкті будуть змонтовані опори, зроблена прогонова частина моста, облаштовано дорожнє покриття, встановлено бар’єрне обгородження, освітлення, нанесена розмітка, острівці безпеки та ін. На ці роботи є 16 млн грн. Загальна вартість робіт становить близько 40 млн. грн.

Щодо будівництва шляхопроводу на вул. Головатого — Сулими — це пішохідний міст. Тут передбачено монтаж металоконструкцій, монтаж опор, прогонову частину та ін. Також передбачено облаштувати ліфт для маломобільних груп. Проект вже пройшов експертизу. Замовником робіт є ЛКП "Львівавтодор". За інформацією керівника підприємства, в понеділок, 27 травня, "Львівавтодор" планує оголосити тендер на визначення виконавця робіт. Роботи можуть бути закінчені вже цього року. Кошторисна вартість робіт становить більше 9 млн грн.

comments powered by HyperComments