Люди вигнали з села датського бізнесмена та друга Синютки, який хотів збудувати там норкову ферму

П'ятниця, 12 квітня 2019, 09:21
Мешканці села Лешнів прогнали Крістіана Расмуссена, який був ініціатором будівництва скандальної норкової ферми.
Люди вигнали з села датського бізнесмена та друга Синютки, який хотів збудувати там норкову ферму

Вчора відбулися чергові громадські слухання з представництвом селян та районних депутатів з одного боку та Расмуссена та представників ЛОДА -  з іншого. Працівники ЛОДА намагалися презентувати людям проект ферми, але їх це не цікавило. Тоді Расмуссен заявив, що незалежно від думки жителів, ферму все одну збудують. Це обурило селян і вони просто-напросто прогнали бізнесмена.

Нагадаємо, про намір збудувати наймасштабнішу в Україні норкову ферму у селі Лешнів та сусідньому Язлівчику місцеві жителі дізналися наприкінці жовтня минулого року.

«Тоді відбулись перші громадські слухання, – розповідає заступниця голови Бродівської районної ради Віра Підгрушна. – Люди чітко заявили, що побоюються екологічної катастрофи та збільшення різноманітних хвороб, алергічних реакцій. Зібрали підписи проти будівництва ферми. Потім на позачерговій сесії районної ради було ухвалено екологічне рішення щодо заборони розміщення хутрових ферм у районі. Таким чином, сільським, селищним та міській радам району рекомендували накласти мораторій на ухвалення рішення щодо затвердження та видачі дозвільних документів на відведення землі, проектування, розміщення хутрових ферм. Очевидно, це данського інвестора не засмутило і він вирішив знову активізуватись».

Ймовірно, тепер Расмуссен тероризуватиме Буський район.

comments powered by HyperComments