Львів закупив 50 новесеньких тролейбусів львівського виробництва
Середа, 20 лютого 2019, 01:50
Усі тролейбуси, згідно результатів тендеру, постачатиме концерн «Електрон».

Про це повідомив заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури, радник Садового Андрій Білий.
Тендер відбувся за кошти Європейського банку реконструкції та розвитку, який оголосив переможця – дочірнє підприємство концерну «Електрон», СП «ЕлектронТранс». Контракт щодо постачання тролейбусів вже підписано, залишилося лише підписання міських гарантій, яке відбудеться в межах місяця.
«Львів'ян вітаю з цією надзвичайною подією, 50 тролейбусів одразу Львів ще не купляв. Але все буває вперше. Так, вони будуть вже цього року. Так, вони будуть з кондиціонерами», - додав Андрій Білий.
Нагадаємо, що після закриття ЛАЗу, основним постачальником електротранспорту та автобусів для міста став львівський концерн «Електрон».
Матеріали за темою:
25 березня 2025
24 березня 2025
08 березня 2025
05 березня 2025
04 березня 2025
01 березня 2025
comments powered by HyperComments