Росіянина, колишнього бійця ПС, який здійснив напад на підприємця, звільнили від відповідальності

Вівторок, 15 січня 2019, 15:18
Апеляційний суд скасував вирок росіянину, якого засудили на понад 8 років з позбавленням усього майна. При цьому екстрадувати його до Росії також не будуть.
Росіянина, колишнього бійця ПС, який здійснив напад на підприємця, звільнили від відповідальності

Про це повідомляє прес-служба  прокуратури Львівської області, інформує Форпост.

Як йдеться в повідомленні, на просторах  інтернет-мережі  «Facebook» з’явилась інформація про те, що прокуратура Львівської області начебто планує ініціювати перед судом прийняття рішення про екстрадицію громадянина Російської Федерації Хамраєва Г.В.

У відповідб на запит львівських ЗМІ в прокуратурі розповіли, у ДУ «Львівська УВП №19» утримується громадянин Російської Федерації Хамраєв Г.В., засуджений Самбірським міськрайонним судом Львівської області за ч.3 ст. 187, ч.1 ст. 263, ч.2 ст. 146 КК України на 8 років 3 місяці позбавлення волі з конфіскацією всього особистого майна, за вчинення групою осіб розбійного нападу з метою заволодіння чужим майном з використання зброї та незаконного позбавлення волі.

Вирок оскаржений в апеляційному порядку та законної сили не набрав.

Також,  у провадженні Галицького районного суду м. Львова перебуває кримінальне провадження за фактом заподіяння Хамраєвим Г.В. тілесних ушкоджень працівнику правоохоронного органу за ч.2 ст. 345 КК України.

На даний час  запит про видачу Хамраєва Г.В. компетентним органам Російської Федерації в порядку ст.587 КПК України до прокуратури Львівської області не надходив.

Водночас нагадують, що прокуратура області не вправі ініціювати видачу особи іноземній державі за відсутності запиту про видачу.  

Нагадаємо, чоловік був бійцем Правого сектору та воював за Україну. Його разом з групою осіб звинувачують у збройному нападі на підприємця, що допомагав їм фінансово.  

 

comments powered by HyperComments