Троє викладачів львівського вишу, які назбирали хабарів на 170 тисяч гривень, уникнули відповідальності

Середа, 9 січня 2019, 10:52
Трьох викладачів львівського вишу, які систематично брали хабарі у студентів за здачу сесії, суд визнав винними, проте звільнив від покарання.
Троє викладачів львівського вишу, які назбирали хабарів на 170 тисяч гривень, уникнули відповідальності

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівщини.

Прокуратурою Львівської області здійснювалось процесуальне керівництво та підтримувалось державне обвинувачення у суді стосовно трьох викладачів одного із львівських вишів, які обвинувачувалися у вчиненні злочинів, передбачених ч.3 ст. 28 (вчинення злочину організованою групою), ч.4 ст.368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України.

Як було встановлено, вказані особи ще у 2013 році вимагали та одержували неправомірну вигоду від студентів за здачу заліково-екзаменаційної сесії. Загальна сума неправомірної вигоди становила близько 170 тис грн.

Вироком Шевченківського районного суду м. Львова обвинувачених визнано винними у вчиненні інкримінованих їм злочинів і призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі та на підставі ст. 75 КК України (звільнення від відбування покарання з випробуванням) звільнено із встановленням іспитового строку – 2 роки.

Зазначимо, що прокуратурою області вирішується питання щодо оскарження цього вироку суду у апеляційному порядку.

 

 

comments powered by HyperComments