У Димінського відсудили землю, взяту в оренду на Яворівському полігоні

Вівторок, 4 грудня 2018, 12:01
Військова прокуратура відвоювала у суді право виселення недобросовісного орендаря, який зайняв земельну ділянку площею майже 30 га на території Яворівського полігону, де відбуваються міжнародні військові навчання.
У Димінського відсудили землю, взяту в оренду на Яворівському полігоні

Фірма, підконтрольна львівському бізнесмену Петрові Димінському, взяла в оренду цю територію і збудувала там приватний будинок. Справа вже кілька років розглядається у судах.

Торік Вищий господарський суд України залишив Димінському його маєток на Яворівському полігоні. У листопаді 2018 року військова прокуратура домоглась в суді звільнення ділянки, пише ZAXID.NET.

Протягом 2015-2017 років в судах прокуратура намагалася скасувати договір оренди нерухомого військового майна, який уклала Яворівська квартирно-експлуатаційна частина з суб’єктом господарської діяльності. За цим договором нежитлові приміщення колишнього профілакторію площею понад 1100 м2 у с. Верещиця Яворівського району на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки (Яворівський полігон) були здані в оренду. А разом з ними надано в користування земельну ділянку площею майже 30 га, з яких 13 га – озеро.

«Указаний договір оренди укладений ще у 2012 році терміном на 3 роки. Однак у травні 2015 року сторони уклали додатковий договір. Згідно з ним у порушення порядку укладення договорів оренди, тобто без проведення конкурсу, продовжили його терміном до травня 2018 року», ‒ повідомила військова прокуратура Західного регіону.

Господарський суд відмовився визнавати недійсним договору оренди.

Після закінчення терміну дії цього договору оренди військова прокуратура через суд вимагала в орендаря звільнити нерухоме майно та земельну ділянку.

«Під час судових розглядів представники відповідача намагались довести суду про чинність договору: його пролонгацію ще на три роки. Однак Господарський суд Львівської області, дослідивши всі обставини справи, ухвалив рішення, яким позовні вимоги військової прокуратури Західного регіону України задовольнив у повному обсязі», ‒ зазначили у прес-службі військової прокуратури.

Нагадаємо, що охоронна фірма «Ірбіс» у 2012 році орендувала на 5 років за 46,2 тис. грн в рік приміщення колишнього військового профілакторію (так звана «дача генерала Варенникова»), розташованого на території Яворівського полігону. Будівля профілакторію з того часу продовжує занепадати, але поруч на острівку на озері з’явився розкішний приватний будинок, який у документах зазначений як «мисливський будиночок». Відомо, що саме у цьому будинку практично постійно мешкав Петро Димінський. Окрім будинку, в оренді компанії «Ірбіс» перебуває понад 29 гектарів навколишнього лісу, призначеного, за документами, для обслуговування колишнього профілакторію.

Сам Петро Димінський зараз перебуває у міжнародному розшуку за підозрою у скоєнні смертельної ДТП.

 

comments powered by HyperComments