З 1 вересня львів'яни залишаться без аналогового телебачення

Понеділок, 27 серпня 2018, 16:52
З 1 вересня за рішенням влади на всій території України буде припинене аналогове ефірне мовлення національних та місцевих телеканалів.
З 1 вересня львів'яни залишаться без аналогового телебачення

Це пов‘язано з міжнародними зобов‘язаннями країни щодо впровадження цифрового мовлення, повідомляє ерес-служба каналу НТН, інформують "Джерела Трускавця". 

Такі телеканали як "Інтер", "НТН", "1+1", "СТБ", "Україна", "ICTV" та місцеві канали зникнуть з екранів телевізорів тих глядачів, які приймають сигнал на звичайну телевізійну антену. Таких сьогодні у Львівській області близько 230 тисяч. Загалом в Україні доступ до телебачення можуть втратити близько 4 мільйонів людей, які дивляться телевізор через аналогову антену.

Щоб і надалі мати змогу дивитись національні телеканали, необхідно обрати інший тип прийому сигналу. Є кілька варіантів.

Перший – можна придбати цифровий Т2-приймач, який підключається до існуючої антени. Або ж новий телевізор з вбудованим Т2-приймачем. Ще варіант -.підключитись до кабельного телебачення. Це можуть зробити мешканці міст та деяких селищ міського типу. Або ж підключити інтернет-телебачення чи придбати супутникову антену.

comments powered by HyperComments