Мерію Львова просять побудувати комплекс із переробки відходів

Середа, 8 серпня 2018, 13:46
Побудувати комплекс із переробки відходів – петиція з такою пропозицією зареєстрована в Єдиній системі місцевих петицій.
Мерію Львова просять побудувати комплекс із переробки відходів

Автор петиції Ольга Войтенко акцентує на тому, що з 2018 року в Україні захоронення неперероблених відходів заборонено (згідно п. і) ст. 32 ЗУ "Про відходи").

"Оскільки Львів позиціонує себе як, "Відкритий для світу", вважаємо за необхідне залучити європейських партнерів та їх досвід для вирішення проблеми поводження з відходами. Досить затягувати процес вирішення проблеми, зокрема будівництва комплексу з переробки, як було заявлено громаді! Місто зобов’язане вирішити проблему цивілізованим шляхом, максимально ефективно з екологічної точки зору", - вважає вона і пропонує:

  • створити дієві передумови для розвитку сортування та перероблення вторинної сировини;
  • забезпечити будівництво сучасного сміттєпереробного комплексу у встановлені терміни;
  • надати гарантії безпечності сміттєпереробного комплексу та забезпечити створення системи моніторингу довкілля у зоні його впливу;
  • забезпечити прозорість та можливість доступу громадськості до всіх етапів вирішення проблеми поводження з відходами;
  • провести комплексну інформаційно-просвітницьку кампанію серед мешканців стосовно необхідності сортування та скорочення відходів;
  • звітувати про всі етапи будівництва сміттєпереробного комплексу;
  • зупинити спекулювання на темі вирішення проблеми поводження з відходами у місті.

"Місто Львів має всі шанси стати першим в Україні, яке наважиться на технологічне вирішення поводження з твердими побутовими відходами. Ми повинні показати гідний приклад не лише всій Україні, а на сам перед нашим дітям, які заслуговують на чисте довкілля, безпечне поводження з відходами та гідне майбутнє", - наголошує автор петиції.

comments powered by HyperComments