У Львові вирішили рахувати пасажирів маршруток та спостерігати за ними онлайн

П'ятниця, 12 січня 2018, 16:18
ЛК «АТП-1» закупило 6 автоматизованих систем для підрахунку пасажиропотоку.
У Львові вирішили рахувати пасажирів маршруток та спостерігати за ними онлайн

Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

«Ми придбали 6 автоматизованих систем для підрахунку пасажиропотоку. Системи будуть встановлені на великих і малих автобусах. Це дозволить здійснювати відеонагляд за автобусом в режимі онлайн, здійснювати підрахунок пасажирів на кожних вхідних дверях транспортного засобу. Окремо система може надавати дані щодо кількості пасажирів, які зайшли і вийшли на кожній зупинці з фіксуванням зупинки та часу. Відповідно, отримана інформація буде використана для приймання правильних управлінських рішень. До прикладу, завдяки тому, що будемо визначено пасажиропотоки на маршрутах, чітко бачитимемо, на яких маршрутах потрібно додати машини, а на яких навпаки можна зменшити. Будемо бачити, де відбуваються трансферні пересадки та які години є найбільш піковими, та інше», - розповів Орест Хамула, директор ЛК «АТП-1».

Системи будуть встановлені на великих і малих автобусах на кількох маршрутах. Отримані дані дозволять приймати правильні управлінські рішення в організації роботи на маршрутах.

Раніше "Справжня Варта" повідомляла про те, що у в новому році Львівська ОДА спільно з перевізниками знову будуть обговорювати вартість проїзду. Можливо, вона вкотре зросте.

comments powered by HyperComments