В управлінні охорони здоров'я прозвітували про кількість осіб, які зверталися за допомогою на свята

Вівторок, 9 січня 2018, 11:48
Як зазначили в управлінні охорони здоров’я Львівської міськради, протягом різдвяних свят, а саме 6-8 січня, у Львові  до клінічної лікарні швидкої медичної допомоги, клінічної 8-мої та дитячої міської лікарні, які цілодобово приймають хворих, звернулося 826 осіб, з них госпіталізували 237 пацієнтів, прооперували – 25 пацієнтів.
В управлінні охорони здоров'я прозвітували про кількість осіб, які зверталися за допомогою на свята

Окрім того, з 6 до 8 січня до лікарні швидкої медичної допомоги звернулось 384 особи, з них було госпіталізовано 155 хворих. Прооперували 13 пацієнтів.

У 8-му міську клінічну лікарню з 6 по 8 січня за допомогою звернулись 236 осіб, з них госпіталізували 27 пацієнтів. Прооперували за цей час 9 пацієнтів.

В міську дитячу клінічну лікарню за допомогою звернулось 206 осіб, з них госпіталізували 55 пацієнтів, прооперували 3 пацієнтів.

"Справжня Варта" писала про нещасний випадок, який трапився на Львівщині. Через необережне поводження із забороненою піротехнікою у руках в чоловіка вибухнула петарда. «Повне травматичне відчленування другого та третього пальців лівої кисті на рівні п’яти кісток» - такий діагноз був поставлений постраждалому, якого відразу ж госпіталізували в хірургічне відділення.

comments powered by HyperComments