Сесію ЛМР можуть перенести

Олег Довганик  |  Четвер, 29 червня 2017, 09:36
У міськраді не працює мережа.
Сесію ЛМР можуть перенести

29 червня о 08:30 у Львівській міській раді не працює мережа. Про це повідомив депутат ЛМР Ігор Зінкевич.

На площі Ринок присутня поліція.

"Поліція представилася що з Львова , кажуть для забезпечення правопорядку, їх попросили керівництво з Міської ради прибути на сесію, для забезпечення правопорятку під час сесії - хтось боїться", - зазначив Ігор Зінкевич.

Та додав, що у міській раді не працює мережа, можливість проведення сесії все менше і менше.

Як повідомлялося раніше понад 26 мільйонів гривень боргу та розкрадання майна Львова – таким був звіт тимчасової контрольної комісії щодо роботи управління комунальної власності ЛМР.

Раніше у Львові відбулася низка пікетів з вимогою відставки керівника управління Інни Свистун.

Разом із тим, щодо чиновників Львівської міськради відкрили кримінальне провадження. 

Прокуратура Львівської області розслідуватиме факт неналежного виконання службових обов’язків працівниками Управління комунальної власності Львівської міськради, що призвело до втрати 44 об’єктів комунального майна Львова.

Свого часу Синютка розкритикував роботу Інни Свистун.

Представники ГО «Розвиток Громади» опублікували перелік комунального майна, яке було розкрадене.

«Єдиними невідомими у всіх схемі є прізвища та посади працівників управління комунального майна Львівської міської ради, без яких така схема була б приречена на провал. Все відбувалось наступним чином: посадовець управління комунального майна надає Малькову С. і Сандул В. копії технічних документів на приміщення, які не мають орендарів і не використовуються комунальними підприємствами міста. Далі фігуранти через підставні фірми (станом на сьогодні відомо про 28), складають Протокол засідання, яким ставлять на баланс фірми приміщення комунального майна і через свого нотаріуса на підставі копії цього протоколу і копії технічних документів переоформляють приміщення на своїх родичів», - повідомляють представники ГО «Розвиток Громади».

comments powered by HyperComments