Біля міської ради Львова оголошено голодування

Максим Бурич  |  Вівторок, 20 червня 2017, 10:37
Проблема зі сміттям після року результативної бездіяльності призвела до оголошення акції голодування.
Біля міської ради Львова оголошено голодування

Сьогодні, 20 червня, під будівлею Львівської міської ради розпочалась акція голодування від т.в.о. директора департаменту інформаційної політики Львівської обласної адміністрації Ольги Березюк.

«Я вирішила розпочати голодування. Я у відпустці, але як т.в.о. директора департаменту інформаційної політики, знаю на скільки робляться маніпуляції в інформаційному просторі по львівській міській раді. Мені дуже шкода, що замість того, аби вирішувати проблему представники львівської міськради просто роблять гучні заяви, піар, політичні маніпуляції і більше нічого», - зауважила Ольга Березюк.

За її словами, акція буде продовжуватись доти, поки вистачить сил, або міський голова Андрій Садовий «не розпочне реальних кроків для вирішення сміттєвої проблеми».

«Як би мені Андрій Іванович (ред.. міський голова Андрій Садовий) назвав кілька кроків, які він зробив для того, аби вирішити проблему, то я би послухала, але для цього нічого не зроблено. Пройшов вже рік – жодних конкретних справ немає, лише «перекладання з хворої голови на здорову». Мені дуже шкода, що так стається і я хочу своєю акцією показати, що я протестую проти маніпуляцій і хочу, щоби він нарешті взявся і щось зробив. 

Ми   проводили громадські слухання у різних містах, які підписали меморандум. Ані Садовий, ані хто з представників міської ради не поїхав говорити з громадою», - зазначила Ольга Березюк.

Раніше лідер фракції "Самопоміч" у парламенті Олег Березюк оголосив голодування.

Більше новин Західної України читайте на “Справжній Варті”.

comments powered by HyperComments