Синютка подякував мерам міст Львівщини за підписання меморандуму

Олег Довганик  |  Понеділок, 24 квітня 2017, 17:56
Синютка подякував мерам міст Львівщини за підписання меморандуму
Синютка подякував мерам міст Львівщини за підписання меморандуму

Питання із сміттям на Львівщині нарешті зрушилось із мертвої точки.

Про це під час апаратної наради у Львівській ОДА заявив голова Олег Синютка.

Він ще раз подякував мерам міст за підписання меморандуму щодо поводження із ТПВ у Львові та області.

«Не треба тішити себе ілюзіями, що питання вже закрите і вже все добре, але ми зрушили вирішення цього питання із мертвою точки. Я хочу ще раз подякувати за це міським головам області», - сказав голова Львівської ОДА.

Раніше ми повідомляли про те, що Львівська міська рада досі не підписала жодної угоди щодо вивозу сміття зі Львова.

21 квітня, о 10:00 стартувало підписання документу між Львівською обласною державною адміністрацією, Львівською обласною радою, Львівською міською радою та органами місцевого самоврядування щодо поводження з твердими побутовими відходами, які утворюються у місті Львові.

Курувати захід особисто прибув до Львова віце-прем’єр-міністр Володимир Кістіон.

“Підписання меморандуму дуже важливе, адже у області утворилось багато стихійних сміттєзвалищ. Ми знайшли відповідне рішення, щоб максимально мінімізувати вплив на екологічну ситуацію у області. Питання взяв на контроль особисто В. Гройсман. Це проміжний консенсус, який дозволить міській раді підібрати правильні технології для вирішення проблем з ТПВ”, - зауважив посадовець.

В. Кістіон подякував міським головам, які відгукнулись і погодились допомогти у вирішенні півторарічної проблеми Львова.

У свою чергу, голова Львівської ОДА Олег Синютка наголосив, що громади області є співчутливими:

“Попри велику брехню і політичну тріскотню, не було жодного дня, коли сміття з міста не вивозилося б на полігони області. Ми тричі допомагали Львову зі сміттям і цей меморандум допоможе вирішити проблему, а сміттєпереробний комплекс має бути побудований не тільки для Львова, але й для області. Замість того щоб безумно витрачати кошти на ефемерні перевезення сміття по Україні, краще щоб вони йшли безпосередньо у громади Львівської області”, - зауважив Олег Синютка.

comments powered by HyperComments