У Львові підписують довгоочікуваний “сміттєвий” меморандум (ФОТО)

Олег Довганик  |  П'ятниця, 21 квітня 2017, 10:29
Посадовці різних рівнів домовились утилізувати львівське сміття на обласні полігони.
У Львові підписують довгоочікуваний “сміттєвий” меморандум (ФОТО)

21 квітня, о 10:00 стартувало підписання документу між Львівською обласною державною адміністрацією, Львівською обласною радою, Львівською міською радою та органами місцевого самоврядування щодо поводження з твердими побутовими відходами, які утворюються у місті Львові.

Курувати захід особисто прибув до Львова віце-прем’єр-міністр Володимир Кістіон.

“Підписання меморандуму дуже важливе, адже у області утворилось багато стихійних сміттєзвалищ. Ми знайшли відповідне рішення, щоб максимально мінімізувати вплив на екологічну ситуацію у області. Питання взяв на контроль особисто В. Гройсман. Це проміжний консенсус, який дозволить міській раді підібрати правильні технології для вирішення проблем з ТПВ”, - зауважив посадовець.

В. Кістіон подякував міським головам, які відгукнулись і погодились допомогти у вирішенні півторарічної проблеми Львова.

У свою чергу, голова Львівської ОДА Олег Синютка наголосив, що громади області є співчутливими:

“Попри велику брехню і політичну тріскотню, не було жодного дня, коли сміття з міста не вивозилося б на полігони області. Ми тричі допомагали Львову зі сміттям і цей меморандум допоможе вирішити проблему, а сміттєпереробний комплекс має бути побудований не тільки для Львова, але й для області. Замість того щоб безумно витрачати кошти на ефемерні перевезення сміття по Україні, краще щоб вони йшли безпосередньо у громади Львівської області”, - зауважив Олег Синютка.

меморандум

Заступник голови облради Андрій Білоус додав, що цей меморандум мав би бути підписаним набагато раніше. А у вступному слові також виступили мери Червонограда і Новояворівська.

У результаті, ЛМР має два роки на вирішення проблеми зі сміттям, адже саме таким є термін дії меморандуму.

Більше новин із життя Львова і області читайте на “Справжній Варті”.

comments powered by HyperComments