Садовий каже, що Alfa Jazz Fest не фінансують росіяни (ВІДЕО)

Олег Довганик  |  Вівторок, 14 березня 2017, 22:08
Мер Львова каже, що цей захід фінансується тільки компаніями, які зареєстровані в Україні і платять податки в Україні
Садовий каже, що Alfa Jazz Fest не фінансують росіяни (ВІДЕО)

Фестиваль Alfa Jazz Fest не фінансується росіянами. Про це на брифінгу повідомив мер Львова Андрій Садовий, відповідаючи на запитання журналістів.

«Цей захід фінансується тільки компаніями, які зареєстровані в Україні і платять податки в Україні», - сказав мер Львова.

Він також зазначив, що якщо «ви (журналісти, - Ред.) маєте іншу інформацію, то можете скерувати її у правоохоронні органи».

«Це принципова позиція. Ні один російський виконавець не виступав і не буде виступати», - сказав Садовий.

Також Садовий зазначив, що не володіє інформацією про те, що Фрідман фінансує Alfa Jazz Fest.

Нагадаємо, сьогодні відбулось позачергове пленарне засідання сесії Львівської міської ради, на якому депутати прийняли звернення щодо розгону учасників блокади на Сході країни.

Активісти неодноразово виступали проти проведення у місті джазового фестивалю.

Громадські активісти учора ввечері провели зустріч із головою Львівської ОДА Олегом Синюткою.

Громадські активісти звернулися з вимогою звільнення затриманих осіб до 10:00 14 березня 2017 року, оприлюднення списків затриманих та постраждалих, за необхідності – допуск незалежних медиків та юристів для надання допомоги постраждалим.

Керівники громадських організацій заявили про створення штабу підтримки затриманих та необхідності використання для цього приміщення ОДА.

Окремо було висунуто вимогу щодо притягнення до відповідальності осіб, які вчинили неправомірні дії та порушення проти них кримінальних справ.

Голова ОДА та керівники правоохоронних структур взяли на себе зобов’язання проінформувати про проведену зустріч керівництво держави та керівників правоохоронних органів.

comments powered by HyperComments