Як біля Львівської ОДА вчинили провокацію (ВІДЕО)

Олег Довганик  |  Вівторок, 7 березня 2017, 18:46
Націоналісти зняли прапор ЄС і повішали червоно-чорний прапор
Як біля Львівської ОДА вчинили провокацію (ВІДЕО)

У Львові під час сесії обласної ради молоді люди зняли прапор Євросоюзу зняли прапор Європейського союзу. Про це пише Справжня варта.

Хлопці вишикувались і заспівали повстанських пісень, після чого підняли червоно-чорний прапор.

Зазначимо, що під стінами обласної ради відбувався пікет щодо подій, які стались у Гуті Пеняцькій. Свободівці вимагали притягнути до відповідальності представників поліції, які затримали історика Михайла Галущака.

Нагадаємо, у неділю, 26 лютого, біля Меморіалу жертвам цивільного населення загиблих під час Другої світової війни у 1944 році у Гуті Пеняцькій на Бродівщині відбулись скорботні заходи.

 

Пам'ять невинно убієнного мирного населення вшанували голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Ян Пєкло, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Польщі Андрій Дещиця, а також члени товариства "Гута Пеняцька", представники польської громади Львівщини, гості із Республіки Польща, мешканці навколишніх населених пунктів.

У межах заходів провели екуменічну панахиду та громадське віче.

Керівник області також засудив акт вандалізму, що трапився у січні у Гуті Пеняцькій, назвавши його провокацією, яку здійснили для погіршення українсько-польських відносин особи, що підіграють російській агресії.

"У нас сьогодні є спільний ворог, який вибухом пам'ятника хотів підірвати польсько-українську дружбу, - зазначив голова ОДА. - Хочу особливо подякувати тим людям, які долучилися до відновлення Меморіалу і сподіваємося, що це послужить добрим прикладом до відновлення українських пам’ятників, які не так давно зруйнували в Польщі".

На важливості дружніх відносин між обома державами наголосив також Ян Пєкло: "Третя сторона намагається нас посварити. Тому необхідно робити все можливе для покращення польсько-українських відносин в усіх сферах".

Зазначимо, що у межах заходів також відбулось освячення відновленого Меморіалу жертвам цивільного населення, загиблих під час Другої світової війни у 1944 році у Гуті Пеняцькій.

comments powered by HyperComments