Сухостій на Львівщині горить не сам: йому “допомагають”

Середа, 1 березня 2017, 20:21
Екологи упіймали на "гарячому" паліїв сухої трави
Сухостій на Львівщині горить не сам: йому “допомагають”

1 березня мобільні групи екологів Львівської області впіймали перших порушників за самовільне випалювання сухої рослинності чи її залишків. Про це повідомляє “Справжня Варта” із посиланням на прес-службу ЛОДА.

На трьох зловмисників склали адміністративні протоколи, адже своїми діями вони спричинили пожежі у природному середовищі на території Семенівської та Пісківської сільських рад Пустомитівського району і Березинської сільської ради Миколаївського району Львівської області.

Фахівці департаменту екології та природних ресурсів та департаменту з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з представниками органів місцевого самоврядування, зокрема, Щирецької селищної ради, Семенівської та Пісківської сільських рад Пустомитівського району, Розвадівської, Тростянецької, Крупської та Веринської сільських рад Миколаївського району Львівської області щодо заборони населенню самостійного випалювання рослинності або її залишків та про негативний вплив таких пожеж на довкілля. 

Також екологи розповсюдили друкований матеріал щодо недопущення випалювання сухої рослинності чи її залишків.

Нагадаємо, працівники ДСНС щоденно борються із негативними наслідками спалювання сухостою, внаслідок якого часто трапляються отруєння цивільних осіб.

comments powered by HyperComments