Цьогоріч двом важливим львівським скульптурам додадуть окраси

Неділя, 26 лютого 2017, 11:47
Йдеться про люкарни біля львівської “статуї Свободи” та криницю з левами на Коперніка.
Цьогоріч двом важливим львівським скульптурам додадуть окраси

У 2017 році управлінням охорони історичного середовища Львівської міської ради заплановано реставрувати 2 люкарни обабіч скульптури «Ощадність. Рільництво. Промисловість» та криницю з левами на вулиці Коперника. Про це повідомляє “Справжня Варта” із посиланням на прес-службу ЛМР.

«Одним із значних досягнень минулого року є реставрація скульптурної композиції «Ощадність. Рільництво. Промисловість» на пр. Свободи, 15. Реставраційні роботи відбувались за кошти з міського бюджету (170,20 тис. грн.), та кошти зібрані під час аукціону, який ми проводили спільно з Інститутом банківської справи. У 2017 році будемо реставрувати ще 2 люкарни, які є обабіч скульптури», - розповіла начальник управління охорони історичного середовища Львівської міської ради, Лілія Онищенко-Швець.

Важливим об’єктом, який потребує реставрації, є криниця з левами на вулиці Коперника. Відтак управлінням проведено дослідження стану та розроблено проектно-кошторисну документацію для реставрації скульптури.

«У 2016 році ми розробили проектно-кошторисну документацію на загальну суму 11,46 тис. грн., в цьому році плануємо виконати роботи. Ці леви походять з будівлі старої Ратуші і є важливим об’єктом. Проблема в тому, що насувається ґрунт і стіна дуже знищується. Окрім цього, самі скульптури левів є в поганому стані», -  зазначила Лілія Онищенко-Швець.

Нагадаємо, на початку року відреставрували скульптурну групу “Ощадність” на проспекті Свободи та підсвітили.

comments powered by HyperComments