Патрульним у Львові допомагатимуть школярі

Євгенія Пласконь  |  Четвер, 29 грудня 2016, 14:01
30 учнів стануть помічниками поліцейських.
Патрульним у Львові допомагатимуть школярі

Як повідомили  у Патрульній поліції Львова, 30 учнів із 10 львівських шкіл пройшли перший етап у відборі на «Помічника поліцейського». Для того, щоб потрапити у ряди обраних, школярам слід було заповнити анкети та написати соціальні проекти, які б вони хотіли втілити разом з поліцейськими. 

Напередодні нового року шкільні офіцери поліції підбили підсумки і обрали з 80 проектів найкращі. Дітям вручили солодощі та корисні подарунки: правила дорожнього руху та світловідбиваючі елементи, які вони зможуть закріпити собі на одяг. 

За словами організаторів проекту, інспектори патрульної поліції залучатимуть дітей до спільних заходів, відвідуватимуть з ними лікарні, сиротинці та будинки для літніх людей. Вони братимуть участь у спортивних заходах та майстер-класах, представлятимуть патрульних у своїх навчальних закладах.

«У своїх проектах діти зазначали, що хочуть відвідувати разом з нами дитячі будинки і дарувати увагу тим хто потребує. Також школярі вказали своє бачення організації дорожнього руху у місті Львові. Дехто із учнів хоче пройти майстер-клас з прийомів самозахисту. Школярі дуже активні і ми бачимо, що у їхніх очах є «вогник». Вони хочуть усе втілити. Виховання свідомого підростаючого покоління це є одним із пріоритетних завдань патрульної поліції», - зазначила координатор шкільних офіцерів поліції, Марта Збишко.

Найактивніші помічники пройдуть у другий етап і отримають свою форму : футболку, кепку та жетон помічника поліцейського.

comments powered by HyperComments