На Львівському ярмарку виставлять хенд-мейд дітей зі Сходу

Євгенія Пласконь  |  Середа, 7 грудня 2016, 17:11
Акція триватиме п’ять днів.
На Львівському ярмарку виставлять хенд-мейд дітей зі Сходу

Із 22 до 26 грудня, у Львові триватиме благодійна виставка вишитих сувенірів, змайстрованих руками діточок, що постраждали внаслідок війни на Сході України. Про це повідомляють у прес-службі Львівської ОДА.

Волонтерський проект "Вишиті мрії" презентує роботи із Сіверська, Костянтинівки, Дружківки, Слов’янська, Званієвки, Краматорська, а також громади лемків із Донеччини. 

"З метою допомоги дітям у травні 2015-го року започатковано волонтерський проект "Вишиті мрії. У рамках якого вже проведено 120 занять для 140 дітей та їхніх батьків у Донецькій області (Костянтинівка, Дружківка, Краматорськ, Покровськ)", - розповідає організатор, пластун зі Сходу Максим Потапчук.

Проект, зокрема, сприяє творчому розвитку, орієнтації на сучасному ринку товарів та послуг, соціальній адаптації, вивченню українських звичаїв та традицій.

Крім Львова, подібні виставки-ярмарки вже відбувались у інших містах України, Верховній Раді України, а також Хорватії та Словаччині. Всі отримані кошти передаватимуться дітям для подальшого вдосконалення творчих навичок та на лікування.

Серед партнерів - компанія "Львівські ярмарки", Львівська обласна державна адміністрація, Львівська міська Рада, Національна Скаутська Організація України ПЛАСТ та Пластуни із Донеччини.

comments powered by HyperComments