Грибовицьке сміттєзвалище обіцяють зробити безпечним

Понеділок, 17 жовтня 2016, 18:38
На львівському полігоні твердих побутових відходів проводять роботи для запобігання небезпеки.
Грибовицьке сміттєзвалище обіцяють зробити безпечним

Про це повідомив мер Львова Андрій Садовий.

«Треба адаптувати цей проект згідно з вимогами, які є в Європейському Союзі. Територія знаходиться під охороною, під відеоспостереженням, постійно моніториться стан на самому полігоні, в тому числі, і температурний режим, є встановлені датчики. Там зараз ведуться роботи, щоб виключити небезпеку, щодня працює техніка», – запевняє мер.

Водночас Львівська міськрада продовжує переговори з Малеховом щодо підписання договору про спільну діяльність для закриття Грибовицього сміттєзвалища. Депутати Львівської міськради на сесії 15 вересня затвердили договір про спільну діяльність між ЛМР та Малехівською сільрадою щодо закриття Львівського полігону твердих побутових відході. Малехівці одноголосно проголосували проти підписання договору.

І допоки йдуть ці бескінечні перемовини, сміття зі Львова подорожує Україною зі скандалами і пригодами.

Нагадаємо, в травні на звалищі виникла пожежа, при гасінні якої загинули троє людей – під завалами опинилися двоє рятувальників та один комунальник. Після цієї трагедії депутати Львівської міськради на сесії 15 вересня затвердили договір, згідно з яким Львівська міська рада зобов’язується здійснити проект рекультивації, враховуючи збільшення території сміттєзвалища протягом року. 

 

comments powered by HyperComments