У Львові вперше пройшов шаховий турнір імені Андрея Шептицького (ФОТО)

Юлія Субота  |  Середа, 12 серпня 2015, 20:13
12 серпня, у приміщенні актової зали Львівської політехніки відбувся масштабний шаховий турнір.
У Львові вперше пройшов шаховий турнір імені Андрея Шептицького (ФОТО)

Сьогодні, 12 серпня, у Львові вперше відбувся шаховий турнір зі швидких шахів імені Андрея Шептицького, приурочений до 150-річчя видатного митрополита. До участі у змаганнях запросили гросмейстерів, більшість з яких мають мають світові звання, проте, так чи інакше пов`язані з Львовом.

Серед відомих імен Волокітін, Сулипа, Жеребух. У чоловічій компанії не обійшлось і без сильної жінки - Анни Музичук, яка склала гідну конкуренцію своїм колегам-чоловікам:

"Це мій улюблений вид шахів, тож я отримую задоволення від самого процесу гри. Щоправда, грати з такими сильними супениками чоловічої статі не просто", - поділилась враженнями Музичук-старша.

Окрім освічених майстрів позмагатись у швидких шахах прийшло й чимало юних шахістів, які поруч із гросмейстерами визначали між собою найсильнішого та захоплено дивились на своїх кумирів. 

"Громадський комітет при св. Юра виступив ініціатором такого заходу і ми буквально за кілька днів зібрали команду. Тут змагаються 10 учасників-гросмейстерів 15 категорії, тож це найсильніший подібний захід такого масштабу за останній рік", - розповів "Справжній Варті" один із організаторів турніру, тренер чоловічої збірної України з шахів Олександр Сулипа.

Якщо все вдасться, організатори шахового турніру планують зробити його щорічним, адже Андрей Шептицький поважав гру у шахи і вважав її корисним способом проведення часу для освіченої людини. 

comments powered by HyperComments